Gotham (2014-2019)
Gotham: Sezon 2 Gotham Sezon 2, Odcinek 17
Odcinek Gotham (2014-2019)

Im dalej w las...

Into the Woods 44m
8,3 669
ocen
8,3 10 1 669
Gotham
powrót do forum s2e17

Trafiła mi się przyjemność rozpocząć wątek do nowego odcinka.
Odcinek podobał mi się. Aż mi szkoda było pingwina za lokaja, ale na szczęście nie dał sobą pomiatać. Wątek z pieczenią wyśmienity, pewnie jak ta pieczeń.
Myślałem, że poznamy na dłużej te rodzinkę, okazało się, że jednak nie.

Gordon się oczyścił. Nygma był wyraźnie zaskoczony, że ktoś był tym razem krok przed nim.

Co do komputera ojca Bruca, to coś długo Fox nad nim pracował, ale w końcu chyba dowiemy się coś więcej na ten temat.

ocenił(a) serial na 9
grzesiek811

Mnie teraz najbardziej ciekawi wątek z Barbarą. Czy tylko udawała przemianę, czy naprawdę sen jej dobrze zrobił.

W następnym odcinku powrót Galavana i Mr. Freeze. Będzie się działo.

ocenił(a) serial na 7
grzesiek811

zemsta była super, aczkolwiek uważam, że zbyt szybko rozwiązują wątki: pingwin w arkham, ledwo go tam zamkneli juz wychodzi, amogliby zrobic jakies ciekawe akcje z nim i innymi świrami, ze strangem, albo jakąś spektakularną ucieczke, w ogóle nie wykorzystali okazji ze tam go umiesclili, potem spotkał ojca i znów ledwo wątek się zaczął juz jest zamkniety, bo ojciec umarł. dwoje rodziców zabitych parę odcinków po sobie za dużo i za szybko wg mnie. mogliby poprowadzić historię z rywalizacją Oswalda i pozostałej rodziny o względy ojca jakies ich podchody albo jak już umarł, to ich rywalizacje o wspolny dom, proby nie wiem zabicia Oswalda jakies ich gierki, a tu ledwo historia sie zaczela to juz koniec. tak samo z brucem zyjacym na ulicy, ledwo zaczal juz zrezygnowal, a tez byla okazja na jakies ciekawe akcje, przygody z jego udzialem, skoro juz sie tam znalazl, mieli swietna okazje, mogli cos pokombinowac i pociagnac to choc jakis czas. wg mnie wprowadzaja za duzo postaci, watkow nie wiedzac co z nimi zrobic i za szybko je koncza. zadnego nie rozwijaja nalezycie. tak samo z nygma ktory tak szybko zabil panne Kringle( dla mnie za szybko). albo z silver, wprowadzili ja ale nie maja pomyslu na nia, wiec teraz zniknela i tyle, watek urwany, nie wiemy co z nia jest, powinna byc z Tabitha po tej ucieczce a tu widzimy Tabithe samą. smuci mnie to, bo serial ma potencjal: fajny klimat, lokacje, obsadę i super grają ciekawą historię ( poczatki komiksowych bohaterow) a jednak fabula nie jest dopracowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones