PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140235}

Gotowe na wszystko

Desperate Housewives
7,7 115 617
ocen
7,7 10 1 115617
6,7 7
ocen krytyków
Gotowe na wszystko
powrót do forum serialu Gotowe na wszystko

Troche rozczarowal mnie brak rozwiniecia tego watku. Niebiologiczni rodzice uciekli niewiadomo dokad przed urzedem imigracyjnym i to zalatwilo sprawe? Juz nik nie byl zainteresowany losem Grace? Czy zyje w biedzie, czy ma dobrze? A biologiczni rodzice Juanity tez zupelnie nie wykazali zainteresowania swoja prawdziwa corka. Ten watek mogl się w ogole nie pojawiac,skoro zostal zignorowany. Moze byl planowany do zakonczenia w 9.sezonie, ktory nie powstal? Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
Samarrita

Znany jest przypadek polskich rodzin, które zdecydowały się na wymianę dzieci. Nie skończyło się to dobrze dla żadnej z rodzin. Nie ten jest rodzicem, kto spłodził, a ten kto wychowuje. Inna rzecz, że Gabi była fatalną matką. Ona zniszczyła Juanitę psychicznie (rozpuszczając ją, jednocześnie drąc się na nią, gdy sobie nie radziła), oraz fizycznie (dopuszczając do ogromnej otyłości dziewczynki). Geny nie maja tutaj nic do rzeczy, bo Celia, która była biologiczną córką Gabi też do smukłych nie należała. Grace była super wychowana i Gabi zwyczajnie na nią nie zasługiwała. Traktowałaby ją jak laleczkę i szybko by ją zepsuła.

ocenił(a) serial na 10
Samarrita

Właśnie sobie powtarzam serial i jestem na 7 sezonie, wątek Gabriell i jej biologicznej córki właśnie się zakończył i też jestem zakończeniem tego wątku trochę rozczarowana, wolałabym żeby ten wątek inaczej się zakończył. Według mnie córki powinny wrócić do swoich biologicznych rodziców czyli Grace do Gabi a Juanita do swoich, tak to ten wątek jest tak sobie pozostawiony i nie można powiedzieć że został w satysfakcjonujący sposób rozwiązany. Gotowe na wszystko słyną z wielu rzeczy w tym też tego że tajemnice prędzej czy później są tam rozwiązywane, wszystko wychodzi na jaw a w przypadku córki Gabi Grace tajemnica wyszła tylko połowicznie na jaw bo rodzice znają prawdę, Juanita poznała ją z listu ale Grace nic niewie, tak zostało to rozwiązane, według mnie nie właściwie. Osobiście wkurzał mnie też Carlos w tym wątku(choć bardzo go lubię) to jednak wkurzało mnie jego podejście, w ogóle nie interesował się swoją biologiczną córką Grace, nie zależało mu na niej, powtarzał tylko Juanita to i tamto, kazał Gabi zapomnieć i nie mówić o Grace, skasować jej zdjęcia. Nie podobało mi się jego podejście, wkurzał mnie. Powtórzę jeszcze raz to co napisałam wcześniej.
Nie satysfakcjonujące zakończenie wątku.

ocenił(a) serial na 8
Samarrita

Też byłam tym zaskoczona. Kompletnie o tym zapomnieli, tak samo jak o Zacharym, którego zamknęli na odwyku i nie pojawił się na pogrzebie biologicznego ojca... O córce Toma Scavo też zapomnieli!

ocenił(a) serial na 5
Samarrita

Dużo było wątków które poprostu twórcy zamknęli i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones