PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 069
ocen
8,8 10 1 381069
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

----------------------------------------------------------------------------
UWAGA:
Wątek może zawierać spoilery.
Będziemy starać się ich unikać, ale nie możemy nic wielkiego obiecać ze względu na charakterystykę gry.
----------------------------------------------------------------------------


I LIGA WOJOWNIKÓW WESTEROS – SEZON 2

Zabawa jest kontynuacją i poniekąd rozszerzeniem Federacji Wojowników Westeros. Cel pozostał ten sam, jednak znacznie zmieniona została forma i zasady rozgrywek.

Mniej lub bardziej znani i lubiani wojownicy podzieleni zostali na trzy grupy: Pierwszą (mistrzowską), Drugą i Trzecią (mini) Ligę. Ma to na celu możliwie najbardziej sprawiedliwe wyłonienie mistrza, wyrównanie pojedynków i uniknięcie potęg ze słabeuszami.

Ligi Pierwsza i Druga składają się z 16 zawodników walczących na znanej z piłkarskich (i nie tylko) boisk zasadzie „każdy z każdym”.
Liga Trzecia składa się z 12 zawodników.

Dla ułatwienia organizacji, wszystkie ligi będą prowadzone w osobnych, bliźniaczych postach.


ZASADY GŁOSOWANIA:

Każda kolejka trwa 24 godziny. Jest to czas głosowania, podczas którego forumowicze mogą oddać głos na swojego faworyta. Przy głosowaniu na swojego faworyta dodają +1, nie ma minusowania, uczestnicy zaczynają od 0 głosów czyli "goli-ciosów".

(UWAGA: Prosimy w miarę możliwości o jasne, czytelne i rzetelne głosowanie, ale uniknąć pytań pt. „Co autor miał na myśli”)

Podczas każdej kolejki w jednej lidze rozgrywanych jest równocześnie 8 lub 6 (w zależności od liczby zawodników) pojedynków, nie ma obowiązku głosowania na wszystkie, gdy nie macie zdania. (Proszę jednak o czytelność i przejrzystość postów, żeby dało się to ogarnąć).

Na jeden pojedynek w danej lidze głosujemy najwyżej DWA RAZY DZIENNIE, przy czym kolejny głos oddać możemy dopiero po następnej osobie.

Zawodnik przedstawiony chronologicznie jako pierwszy, to jest po lewej stronie myślnika uznawany jest za gospodarza (Np. XX – YY, pierwszy jest XX, więc traktujemy go jako gospodarza) otrzymuje punkty bonusowe według schematu:
1 punkt bonusowy za zdobycie od 5 do 14 punktów,
2 punkty bonusowe za zdobycie 15 i więcej punktów.

PRZYKŁADOWY POJEDYNEK:
Sandor Clegane - Jaime Lanninster:
Po 24 godzinach głosowania (każda kolejka rozpoczyna się o godzinie 00.01 i kończy o 00.00 dnia następnego):
Wynik: 6-2 (dla Sandora, któremu jako gospodarzowi dopisujemy jeden punkt). W ostatecznym rozrachunku Sandor zwycięża 7-2 i przypisujemy mu do tabeli 3 pkt a Jaimiemu 0 oraz różnicę „goli”

Kolumna ROUND w terminarzu oznacza kolejkę. Pierwsza kolejka odbędzie się 1 sierpnia, druga – 2 sierpnia. Dalsze kolejki będą odbywały się analogicznie: Numer kolejki odpowiada numerowi dnia w lipcu.
UWAGA: W Trzeciej Lidze kolejki rozgrywane będą według zmodyfikowanego schematu. Więcej informacji w temacie Trzeciej Ligi.

Linki do terminarzy i tabel poszczególnych lig podane są na dole posta.

Admini w miarę możliwości uzupełniać będą terminarz i tabelę w odpowiednie wyniki i punkty.

Proszę pilnować godzin, gdyż głosy oddane zbyt wcześnie/późno nie będą liczone, a tylko wprowadzą niepotrzebne zamieszanie.

Zasady degradacji i awansu:
Po zakończeniu wszystkich kolejek zawodnicy z miejsc 16 i 15 z I Ligi automatycznie spadają do Ligi II, a zawodnicy z miejsc 1 i 2 z II Ligi awansują do I Ligi.
Zawodnicy z miejsc 14 w I Lidze i 3 w II Lidze rozgrywają starcie barażowe na zasadach podobnych do ligowych. Dokładne zasady zostaną określone bezpośrednio w temacie barażowym.


ZAWODNICY:

1. Barristan Selmy (M)
2. Oberyn Martell
3. Jaime Lannister
4. Syrio Forel
5. Rhaegar Targaryen
6. Khal Drogo
7. Sandor Clegane
8. Robert Baratheon
9. Areo Hotah
10. Victarion Grayjoy
11. Gregor Clegane
12. Bronn
13. Daario Naharis
14. Eddard Stark (b)
15. Qhorin Półręki (b)
16. Brynden „Blackfish” Tully (b)

Legenda:
(M) - aktualny mistrz
(b) - beniaminek

LINKI DO TURNIEJU:

TERMINARZ:
http://tournamentscheduler.net/schedule/MTMwOTYxOTMzMQ
TABELA:
http://tournamentscheduler.net/schedule/MTMwOTYxOTMzMQ/results

ocenił(a) serial na 5
Lodowy

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 2:0
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 2:0
Gregor Clegane vs. Bronn 1:1
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 1:1
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 1:1
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 2:0
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 1:1
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:2

ocenił(a) serial na 10
majkwazowski

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 3:0
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 2:1
Gregor Clegane vs. Bronn 2:1
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 1:2
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 2:1
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 3:0
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 2:1
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:3

ocenił(a) serial na 10
sebus1125

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 4:0
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 3:1
Gregor Clegane vs. Bronn 3:1
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 1:3
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 3:1
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 4:0
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 3:1
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:4

ocenił(a) serial na 10
sebus1125

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 3:1
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 2:2
Gregor Clegane vs. Bronn 2:2
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 2:2
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 2:2
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 3:1
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 3:1 
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:4

ocenił(a) serial na 9
KX_Keytinho

Moich głosów nie uwzględniło, więc głosuje raz jeszcze.

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 4:1
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 2:3
Gregor Clegane vs. Bronn 3:2
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 2:3
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 2:3
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 3:2
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 3:2
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:5

ocenił(a) serial na 10
killer83_2

poprawiam:
Jaime Lannister vs. Daario Naharis 5:1
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 3:3
Gregor Clegane vs. Bronn 4:2
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 2:4
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 3:3
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 4:2
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 4:2
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:6

ocenił(a) serial na 10
Lodowy

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 5:2
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 3:4
Gregor Clegane vs. Bronn 5:2
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 2:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 3:4
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 4:3
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 4:3
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:7

raffcio24

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 5:3
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 4:4
Gregor Clegane vs. Bronn 6:2
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 3:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 3:5
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 5:3
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 5:3
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:8

ocenił(a) serial na 10
devoen

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 6:3
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 5:4
Gregor Clegane vs. Bronn 6:3
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 4:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 4:5
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 6:3
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 6:3
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:9

ocenił(a) serial na 10
Hook13

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 6:4
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 6:4
Gregor Clegane vs. Bronn 6:4
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 5:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 4:6
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 7:3
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:3
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:10

ocenił(a) serial na 7
Kingslayer_2

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 7:4
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:4
Gregor Clegane vs. Bronn 6:5
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 6:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 5:6
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 8:3
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:4 Victarion miałby wygrać z Barristanem w jego latach świetności? bez żartów proszę...
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:11

ocenił(a) serial na 10
SarkazM

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 8:4
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:5
Gregor Clegane vs. Bronn 7:5
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 7:5
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 5:7
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 8:4
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:5
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:12

Jak tak patrze na wyniki głosowań z ostatnich dni to ze smutkiem zaczynam wątpić w sprawiedliwe wyłanianie kogokolwiek i czegokolwiek. Po kłótni dwóch adminów wszyscy nagle zaczeli głosować przeciwko zdaniu jednego z kolegów i to chyba tak całkiem złośliwie. Sam się z tym zdaniem w wiekszości zgadzałem przyznaje, ale to nie ma teraz akurat wiekszego znaczenia.
patrzcie sami:
- Mance Rayder w ostatnich 4 kolejkach wygrał tylko raz i to tracac mnóstwo punktów z Jonem Snowem. Przegrał nawet z Thorosem z Myr którego na chwilę obecna dzisiaj bardzo gładko pokonuje nawet Jon Snow. Serio uważacie że jest to normalne?
- Beric Dondarrion o którym dobrze pisał chyba tylko SarkazM przegrał nawet ze Stannisem którego z kolei pokonał Jory Cassel z argumentem że rycerz powinien być lepszy... Jon Snow też oczywiście pokonał Berica
- Eddard Stark pokonał Górę i Qhorina Półrękiego a dzis dostał już sporo głosów przeciwko Ogarowi co chyba komentarza nie wymaga.
- Daario Naharis od czasu napisania kilku dość pochlebnych komentarzy przez SarkazMa niemal przestał zdobywać punkty i spadł z miejsca wysokiego do nedznego
- Blackfish Tully od kiedy został wspomniany jako kandydad do spadku wygrywa prawie wszystko i ze strefy spadkowej uciekł już całkiem bazpiecznie

Wiekszość tych zmian i przetasowań odbyła sie zupełnie bez jakiegoś komentarza czy uwagi co jest jeszcze dziwniejsze że tylu ludzi tak nagle pozmieniało swoje zdanie. Serio tylko mi wydaje się to dziwne?

Zdarzają się oczywiście też inne dziwne dla mnie wyniki ale te o których tu wspomniałem akurat bardzo rzuciły mi się w oczy bo są dokładnie całkowicie sprzeczne z opiniami które wygłosił SarkazM i które moim zdaniem były całkiem trafne i wnosiły sporo do gry. Nie chciałbym się jakoś bardzo narzucać ale naprawdę jakoś tak żle się czuje z takim poczuciem niesprawiedliwości wobec oczywistych dla mnie rzeczy.

ocenił(a) serial na 6
Vilgeforc

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 9:4
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:6
Gregor Clegane vs. Bronn 7:6
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 7:6
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 5:8
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 9:4
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:6 ...
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 0:13

ocenił(a) serial na 8
lemur44

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 9:5
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:7
Gregor Clegane vs. Bronn 8:6
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 7:7
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 5:9
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 9:5
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:13

ocenił(a) serial na 10
ZeppelinFan

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 9:6
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:8
Gregor Clegane vs. Bronn 8:7
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 8:7
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:9
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 10:5
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:7 (nie wiem co miał na myśli poprednik)
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:14

ocenił(a) serial na 10
Vilgeforc

Nie wiem skąd to wynika. Ja podjąłem już działania mające na celu jego ściągnięcie SarkazMa z powrotem (kilka wiadomości). Głosowanie przeciwko Manceowi zauważyłem jednak warto wspomnieć, że przegrał on z Daynem i Lorasem (sprawiedliwie) i z Thorosem (niespodzianka). Jednak to nic w porównaniu z porażką Arthura z Szarym Robakiem (które ten kolega poparł), wkurzyło , nie ono niemiłosiernie jednak nie odszedłem z zabawy. Beric był krytykowany już wcześniej i nie tylko przez SarkazMa ale głównie przez killera, był powoływany argument, że jego porażka z Ogarem (choć walczył ognistym mieczem) porównywana była do porażki z człowiekiem bojacym się panicznie wody na tratwie. Nie wiem czy wiesz ale istnieje pewna grupa psychofanów Stannisa, którzy nagle przestraszyli się, że może on spaść z ligi.
- mogę sobie dać rękę uciąć, że Daario miał bilans 6-0-6 a więc zaczął przegrywać chyba przed opiniami SarkazMa.

Ja też uważam, że wymiana zdań wiele wnosi do gry i zachęcam do jej prowadzenia.

P.S Myślę, że wielu graczy, może się czasami czuć nie fair, ale to w sumie tylko nasze odczucia, może po prostu kontrargumenty do SarkazMa były dużo lepsze.

P.P.S Wypowiadajcie się więcej, niedługo będziemy prowadzić dyskusję na temat usprawnień na przyszły sezon, chodzi zwłaszcza o 3 ligę :)

ocenił(a) serial na 10
KX_Keytinho

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 9:7
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:8
Gregor Clegane vs. Bronn 8:8
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 9:7
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:10
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 11:5
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 8:7
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:15

ocenił(a) serial na 9
KX_Keytinho

Widzę, że Mance ma nowego adwokata. Może przyczyna tkwi właśnie w tym, że nieobecny tutaj admin próbował przejąć rząd dusz i w dość nachalny sposób promował Króla za Murem? Ludzie już tak mają, że jak im się na siłę wciska kit (bo dla mnie argumenty SarkazMa niestety były w większości czystymi wymysłami, nie popartymi żadnymi dowodami) zaczynają robić na przekór. Ja wielokrotnie po złośliwych komentarzach przy poszczególnych pojedynkach, które były nie po myśli SarkazMa miałem ochotę zrobić na złość i głosować na przekór, wygrywał zdrowy rozsądek o który apeluje również do innych graczy.
Co nie znaczy ze jeśli ktoś uważa, ze Jon jest lepszym wojownikiem niż Ryder nie ma prawa głosować jak chce, bo zaraz zleci się sfora krytykantów i 'znafców", którzy będą prawić złośliwości. To demokratyczna zabawa, i każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Pan Vilgeforc komentarzem pod głosowaniem na Rydera przegrywającego z Jonem napisał "jesteście złośliwi czy po prostu głupi?". Obraża więc ludzi którzy myślą inaczej niż on. Jeśli w tej zabawie chodzi o to by sforować i wyśmiewać graczy, którzy głosują inaczej od forumowych "wyroczni" nazywając ich głupkami no to sorry, nie dziwię się że ludzie robią jak robią.

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 10:6
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 7:9
Gregor Clegane vs. Bronn 9:7
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 8:8
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:10
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 10:6
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 7:8
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:15

ocenił(a) serial na 9
killer83_2

Nie uwzględniłem głosów marcina, więc poprawiam swoje głosowanie.

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 10:7
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:9
Gregor Clegane vs. Bronn 9:8
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 9:8
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:11
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 11:6
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 8:8
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:16

ocenił(a) serial na 10
killer83_2

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 11:7
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:10
Gregor Clegane vs. Bronn 9:9
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 10:8
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:12
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 11:7
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 9:8
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:17

ocenił(a) serial na 10
KX_Keytinho

Nie wydaje mi sie żeby Loras sprawiedliwie pokonał Raydera, skoro wcześniej naczytaliśmy się ze prezentuje poziom zbliżony i nawyżej nieco wyższy od swojego rówieśnika Jona Snow. Wobec tak dotkliwej kleski Snowa Loras też nie powinien mieć wiele do powiedzenia.
Informacje o tym że Mance osobiscie pokonał wielu dzikich można w sumie dosć często znaleźć na różnych forach wystarczy troche poszukać. Nawet jeśli uznamy że nie są prawdziwe to opinia Qhorina Półrękiego i dosłowe starcie Jona na proch są juz jednak całkiem wymowne. Zupelnie nie wiem gdzie ty tu widzisz wciskanie kitu. Wydaje mi się że wygrałeś poparcie głównie tym że Ned jest po prostu bardziej znany i popularny bo twoje argumenty z obiektywnego punktu widzenia były wręcz mniej pewne i sensowne.

Nie podoba mi się po prostu to że wielu głosujących uważa kogoś za lepszego od innego wręcz na złość innym a dodatkowo zupełnie na przekór rozsądkowi i faktom. W ten sposób w życiu nie dojdziemy do zadnych sensownych i obiektywnych wyników które przecież powinny być celem naszej gry...

Widać też że nasz ogół głosujących niezbyt przychylnie patrzy na publicznie wypowiadane zdanie innych więc nie ma się co dziwić że nie ma wielu chętnych do dyskusji. Wydaje mi się też że moje wypowiedzi jeszcze bardziej pogrzebią logiczne myślenie i wierność faktom ale po prostu musiałem to z siebie wyrzucić :)

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 12:7
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:11
Gregor Clegane vs. Bronn 10:9
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 11:8
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:13
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 11:8
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 9:9
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 1:18

ocenił(a) serial na 8
Vilgeforc

Mój wcześniejszy głos był oczywiście na Barristana, wybaczcie. :)

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 12:8
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:12
Gregor Clegane vs. Bronn 11:9
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 11:9
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:14
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 11:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 9:11 W sumie będzie tak
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:18

ZeppelinFan

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 13:8
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 8:13
Gregor Clegane vs. Bronn 12:9
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 12:9
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:15
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 12:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 9:12
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:19

ocenił(a) serial na 10
bociancyja

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 13:9
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 9:13
Gregor Clegane vs. Bronn 12:10
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 13:9
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 6:16
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 13:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 10:12
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:20

ocenił(a) serial na 7
marcin1996

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 14:9
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 10:13
Gregor Clegane vs. Bronn 12:11
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 14:9
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 7:16
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 14:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 10:13
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:21

ocenił(a) serial na 9
sivyok

"Nie wydaje mi sie żeby Loras sprawiedliwie pokonał Raydera, skoro wcześniej naczytaliśmy się ze prezentuje poziom zbliżony i nawyżej nieco wyższy od swojego rówieśnika Jona Snow"

Nie pamiętam bym czytał coś takiego. Sam pisałem że Loras ma wszystko by stać się jednym z najwybitniejszych wojowników. Talent, charyzma, zuchwałość, odwaga. Moim zdaniem Mance nawet nie ma startu do kogoś kto w przyszłości może być drugim Jaime'm Lanninsterem. Mało tego, uważam, że Jon Snow osiągnąwszy wiek, w którym Mance Ryder był w szczycie formy zmiótł by go z powierzchni ziemi. Pokonanie niedoświadczonego szesnastolatka jest żadnym wyczynem a wychwalanie się tym jest chyba rozpaczliwym chwytaniem się brzytwy.

"Wydaje mi się że wygrałeś poparcie głównie tym że Ned jest po prostu bardziej znany i popularny bo twoje argumenty z obiektywnego punktu widzenia były wręcz mniej pewne i sensowne"

Nie wiem skąd masz takie informacje skoro na forum filmwebu zarejestrowałeś się 3 sierpnia, gdy trwała już druga edycja Ligi a nasz spór z SarkazMem rozegrał się 31 lipca w dniu baraży, kilka dni wcześniej. Jak rozumiem skrupulatnie prześledziłeś moje posty. Doceniam zapał i zaangażowanie, choć twoje wypowiedzi w duchu filozofii kolegi SarkazMa nasuwają mi pewne podejrzenia o rozdwojeniu jaźni.

"Nie podoba mi się po prostu to że wielu głosujących uważa kogoś za lepszego od innego wręcz na złość innym a dodatkowo zupełnie na przekór rozsądkowi i faktom"

Jak dla mnie ligę może wygrać nawet maester Aemon jeśli tak będzie wola ludu. To oczywiste że mistrzami ligi powinni zostać najlepsi z najlepszych, ale trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy bohaterowie nadrabiają charyzmą i brawurą co w kontekście walki może nie jest decydujące, ale z pewnością przydaje się by zdobywać cenne punkty w lidze. I tak nie wygrają mistrzostw, ale przynajmniej wprowadzą element zaskoczenia i niewiadomej.

ocenił(a) serial na 6
killer83_2

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 15:9
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 10:14
Gregor Clegane vs. Bronn 12:12
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 14:10
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 7:17
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 15:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 10:14
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:22

Wydaje mi się, że ludzie dyskutują mniej, ponieważ o wszystkich bardziej kontrowersyjnych postaciach w zabawie (m.in. Ned i Mance, potem Daario i Bronn) zostało powiedziane już dosłownie wszystko, a potem wielokrotnie powtórzone.
Nie zgadzam się z tym, że ktokolwiek tutaj głosuje komuś na złość, bo głosowanie przeciwko sobie jest zupełnie bez sensu, po prostu albo nawet nie czytają innych opinii albo dali się przekonać jednemu z dyskutujących (w przypadku Mance'a i Daario - killerowi).
Co do Lorasa - Jaime widział w nim siebie z przeszłości, co przekonuje mnie bardziej niż Qhorin mówiący, że Mance był najlepszy z Nocnej Straży.

ocenił(a) serial na 10
lemur44

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 15:10
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 11:14
Gregor Clegane vs. Bronn 12:13
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 15:10
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 7:18
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 16:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 11:14
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:23

ocenił(a) serial na 10
Kingslayer_2

Jaime Lannister vs. Daario Naharis 16:10
Brynden „Blackfish” Tully vs. Khal Drogo 12:14
Gregor Clegane vs. Bronn 12:14
Syrio Forel vs. Rhaegar Targaryen 16:10
Eddard Stark vs. Sandor Clegane 8:18
Oberyn Martell vs. Robert Baratheon 17:9
Victarion Greyjoy vs. Barristan Selmy 11:15
Qhorin Półręki vs. Areo Hotah 2:24

ocenił(a) serial na 9
lemur44

Mam nadzieję że masz rację a ja się mylę. Ale zachowanie ludzi nachalnie narzucającym swoje zdanie i to jeszcze niby poparte "fachową" wiedzą, która zmienia się w zależności od tego kto walczy (raz pancerz i valyriański miecz gwarantuje pewne zwycięstwo, a raz jest przeszkodą), może budzić u ludzi wewnętrzny sprzeciw. Choć jeśli rzeczywiście wierzą, że Thoros z Myr jest lepszy niż Ryder nie mam nic przeciwko, każdy interpretuje bohaterów inaczej.
Ja swoją wiedzę opieram głównie na faktach z książek. Wiem, że terminologia piłkarska jest tu mało adekwatna, ale jeśli Jaime to Maradona to Loras, który w wieku szesnastu lat jest sławnym rycerzem (nie zasmarkanym giermkiem) uznawanym za najwybitniejszy talent pokolenia, można nazwać Messim. Koleś naprawdę jest wymiataczem, to nie piękny chłopiec, homoseksualista, który popisuje się na turniejach a w między czasie robi dobrze Renlemu (taki wizerunek ma w serialu). Dla dobra własnej rodziny odważył się na samobójczą misję zdobycia Końca Burzy i choć został ciężko ranny, jego ludziom udało się dokonać niemożliwego. Tacy ludzie piszą historię wielkich wojowników. Mance jest tylko i aż wybitnym wodzem, co tak uwiera paru osobom próbującym w ten sam sposób dyskredytować weterana rebelii Roberta i buntu Greyjojów, Neda Starka, ale jednak do miana wybitnego wojownika Królowi za Murem daleko. Cieszę się, lemur44, że myślisz w podobny sposób o Lorasie.

killer83_2

Macie racje z Lorasem ale to narazie mlody wyga, prosze mi wybaczyc ale nie widze go narazie w 1 lidze :) Niebawem do 1 Ligi wejdzie Dayne czy Greation wtedy bedzie mega zabawa :) Zawodnicy tacy jak Naharis czy Bronn nie moga byc wtedy nawet pewni utrzymania.

Mi sie akurat nie podoba robienie z Góry takiej ciamajdy.

ocenił(a) serial na 10
bociancyja

24 kolejka:
Areo Hotah vs. Daario Naharis 1:0
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 1:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 1:0
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 0:1
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 0:1 - Motywy i chęć zemsty dają przewagę Nedowi w tym jakże ciekawym pojedynku.
Bronn vs. Syrio Forel 0:1
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 0:1
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 1:0

ocenił(a) serial na 6
Lodowy

Areo Hotah vs. Daario Naharis 2:0
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 2:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 1:1
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 1:1
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 0:2 Mój drugi głosna Starka wtym miesiącu,ale zgadzam się z Lodowym
Bronn vs. Syrio Forel 1:1
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 0:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 2:0

ocenił(a) serial na 10
lemur44

Areo Hotah vs. Daario Naharis 2:1
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 3:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 1:2
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 1:2
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 0:3
Bronn vs. Syrio Forel 1:2
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 1:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 2:1

ocenił(a) serial na 9
jedrus500

Ciekawa argumentacja Lodowy, sam bym chętnie oddał głos na Neda, ale mimo wszystko nie wierzę by był lepszy niż Targ. Choć walcząc w szale rzeczywiście wszystko się może zdarzyć.

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:1
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 4:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 2:2
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 2:2
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 1:3
Bronn vs. Syrio Forel 1:3
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 2:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 3:1

ocenił(a) serial na 10
killer83_2

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:2
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 5:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 3:2
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 2:3
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 1:4
Bronn vs. Syrio Forel 2:3
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 3:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 3:2

ocenił(a) serial na 10
OsheeRM

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:2 bez głosu
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 6:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 4:2
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 2:4
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 1:5
Bronn vs. Syrio Forel 2:4
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 4:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 4:2

ocenił(a) serial na 10
SarkazM

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:3
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 7:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 4:3
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 3:4
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 2:5
Bronn vs. Syrio Forel 2:5
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 5:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 5:2

ocenił(a) serial na 10
KX_Keytinho

Areo Hotah vs. Daario Naharis 4:3
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 8:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 5:3
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 3:5
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 2:6
Bronn vs. Syrio Forel 2:6
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 6:2
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 6:2

ocenił(a) serial na 8
KX_Keytinho

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:4
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 8:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 5:3
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 4:4
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 3:5 Chęć zemsty i motywy to mogą być zbrodni, ale w rzeczywistym pojedynku Rhaegar jest o klasę lepszy.
Bronn vs. Syrio Forel 2:6
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 5:3
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 6:2

ocenił(a) serial na 10
ZeppelinFan

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:5
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 9:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 6:3
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 4:5
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 3:6
Bronn vs. Syrio Forel 3:6
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 6:3
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 6:3

ocenił(a) serial na 10
OsheeRM

Areo Hotah vs. Daario Naharis 3:6
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 10:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 6:4
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 4:6
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 3:7
Bronn vs. Syrio Forel 3:7
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 7:3
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 6:4

ocenił(a) serial na 10
jedrus500

Areo Hotah vs. Daario Naharis 4:6
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 11:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 6:5
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 4:7
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 4:7
Bronn vs. Syrio Forel 4:7
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 7:4
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 7:4

sebus1125

Areo Hotah vs. Daario Naharis 5:6
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 12:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 7:5
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 4:8
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 5:7
Bronn vs. Syrio Forel 4:8
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 7:5
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 8:4

ocenił(a) serial na 10
bociancyja

Areo Hotah vs. Daario Naharis 5:7
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 13:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 7:6
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 5:8
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 6:7
Bronn vs. Syrio Forel 4:9
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 7:6
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 9:4

raffcio24

Areo Hotah vs. Daario Naharis 5:8
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 14:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 7:7
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 5:9
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 6:8
Bronn vs. Syrio Forel 4:10
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 8:6
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 9:5

ocenił(a) serial na 7
devoen

Areo Hotah vs. Daario Naharis 5:9
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 15:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 8:7
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 5:10
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 6:9
Bronn vs. Syrio Forel 4:11
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 9:6
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 9:6

ocenił(a) serial na 10
devoen

Co do Lorasa to w pełni zgadzam się z bociancyja. Po prostu jest za młody, ma prawie zerowe doświadczenie i jest jeszcze chuderlawym młodzikiem. Jaime dodatkowo mówił ze w jego wieku i tak był lepszy więc z tym przypominaniem to raczej z charakteru ambicji i sławy. Razem z Jonem Snow są najlepsi ze swojego pokolenia i mają wielki potencjał ale na razie nie dane im jest jeszcze osiągnąć szczyt możliwości. Żaden z nich absolutnie nie nadaje się do pierwszej ligi i dla mnie jest to oczywiste.
Znacznie większy silniejszy i lepszy w szermierce jest Garlan Tyrell i bardzo dziwię się że go w ogóle pominięto bo ten facet moim zdaniem nadaje się do pierwszej ligi i mógłby z Mancem stoczyć wyrównany pojedynek a nawet go chyba wygrać

Masz za to zupełną rację co do jednej sprawy bo faktycznie przeczytałem tematy sezonu lipcowego i stąd znam wasze zdanie. Nie musze chyba mówić czyje bardziej mnie przekonało

Przepraszam bardzo za nazwanie kogoś głupim. Faktycznie macie racje że było to nie fair ale chciałem zauważyć że nazywanie czyjegoś zdania śmiesznym oskarżanie o konfabulacje kłamstwa oszustwa i rozdwojenie jaźni chyba też do końca fair nie jest...

Areo Hotah vs. Daario Naharis 5:9
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 15:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 8:7
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 6:9
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 7:8
Bronn vs. Syrio Forel 4:11
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 8:7
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 10:5

ocenił(a) serial na 10
Vilgeforc

Areo Hotah vs. Daario Naharis 6:9
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 16:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 8:8
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 6:10
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 8:8
Bronn vs. Syrio Forel 5:11
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 8:8
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 10:6

ocenił(a) serial na 7
sebus1125

Moje głosy sprzed godziny nie zostały uwzględnione (zagłosowałem tuż przed Vilgeforcem), więc teraz doliczę po dwa.

Areo Hotah vs. Daario Naharis 6:11
Barristan Selmy vs. Qhorin Półręki 18:0
Robert Baratheon vs. Victarion Greyjoy 10:8
Sandor Clegane vs. Oberyn Martell 6:12
Rhaegar Targaryen vs. Eddard Stark 8:10
Bronn vs. Syrio Forel 5:13
Khal Drogo vs. Gregor Clegane 10:8
Jaime Lannister vs. Brynden „Blackfish” Tully 10:8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones