Podobny serial do Gry o Tron???

ostatnia wypowiedź: LordNeo
verrso verrso
ocena: 9

Witajcie!

Czy jest jakiś podobny serial do Gry o Tron? - Przydał by się na wakacyjny wypad :). Podobny
klimat podobna tematyka? Doradzicie coś?

Pozdrawiam ;)

• heriotza heriotza
    ocena: 10

A możesz już kupować alkohol?

• Destr0 Destr0

The Borgias i The Tudors.

• verrso verrso

@Destr0 - Dziękuję Ci bardzo ;)
    @heriotza - Nie rozumie Twoje pytanie podobnie jak i sensu że cokolwiek napisałeś skoro nie chcesz pomoc. Jeśli pytasz o wiek - obawiam się że jestem troszkę starszy od Ciebie.

• volpi volpi

Nie rozumiem twojego pytania*

• $user użytkownik usunięty

nie ma

może trochę Rzym, ale to też odmienny klimat,
    będą ci wciskać kiepskie Tudors, średnie Borgias, czy fatalne Filary Ziemi, może jakiś debil wymieni nawet Spartakusa - ale prawda jest brutalna: nie ma podobnego serialu

• verrso verrso

Dzięki śliczne @SuchyWilk

Właśnie odnośnie Tudors słyszałem że to takie nie do końca ... A Borgias - ew. można obejrzeć.
      Zastanawiałem się właśnie nad Rzymem i Filary Ziemi, ale czy faktycznie takie to złe?
      Co do spartakusa obejrzałem - specyficzny serial ale wcale nie taki zły.

• heriotza heriotza

Co się tak spinasz? Chciałam Ci polecić Spartakusa. Skoro go oglądałeś, to rozumiesz dlaczego pytałam o wiek.

Zgadzam się z @SuchymWilkiem, że nie ma drugiego takiego serialu jak GoT. Ale jeżeli wybierasz między Rzymem i Filarami Ziemi to zdecyduj się się raczej na Rzym. Filary przy nim to bajeczka.

• verrso verrso

OK - dzięki śliczne za pomoc :)

• HRA HRA

Rzym - koniecznie
            Borgias - jak najbardziej
            Tudors - mnie się podobał, chociaż to troszke niższa półka
            Filary ziemi - Nie polecam. Chociaż obejrzałem do końca, więc może nie jest aż taki zły.
            Spartakus - Hmmm.. To serial nastawiony na akcję. Niczego od widza nie wymagający. Jako typowa rozrywka jest ok
            Camelot - Wytrzymałem dwa odcinki i zrezygnowałem, ale np. mojej Squaw bardzo się podoba.
            Miecz przeznaczenia - Przygodowe fantasy dla trochę młodszych widzów{ takie trochę jak Xena}

• peter123321 peter123321

Koniecznie poleceam Rzym . Tam co chwila cos się dzieje

• Zauroczony Zauroczony

Pół roku później, ale... Trzy dni temu rozpocząłem oglądac serial gra o tron a właśnie przed chwilą zakończyłem 10 odcinek 2 sezonu.Gdy tylko będe miał siły wezmę się za książkę. A co do tematu bo ja też właśnie zacząłem szukac owego podobnego serialu i zatrzymałem sie na 'Przygodach Merlina'. Może i odbiega pod wieloma względami od GoT, lecz nie taki diabeł...
    P.S - Season 3 is coming

• DarylDixon DarylDixon

Rodzina Borgiów. Duża dawka intryg, polityki i krwi.

• dirt16 dirt16

Wiedźmin.

• DarylDixon DarylDixon

Serial? Serio?

• LordNeo LordNeo
        ocena: 6

Jak na nasze warunki, fundusze i lata produkcji bym tak nosem nie kręcił.
        Przy budżecie, zapleczu materialnym i technicznym hbo to Wiedźmin by położył Got na plecy.
        A Trylogia Husycka wdeptała by w ziemię.

• WhiteDemon WhiteDemon

Rome. Miodzio.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: