PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 053
oceny
8,8 10 1 381053
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Witajcie!

Czy jest jakiś podobny serial do Gry o Tron? - Przydał by się na wakacyjny wypad :). Podobny
klimat podobna tematyka? Doradzicie coś?

Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
verrso

A możesz już kupować alkohol?

verrso

The Borgias i The Tudors.

ocenił(a) serial na 9
verrso

@Destr0 - Dziękuję Ci bardzo ;)
@heriotza - Nie rozumie Twoje pytanie podobnie jak i sensu że cokolwiek napisałeś skoro nie chcesz pomoc. Jeśli pytasz o wiek - obawiam się że jestem troszkę starszy od Ciebie.

ocenił(a) serial na 8
verrso

Nie rozumiem twojego pytania*

użytkownik usunięty
verrso

nie ma

może trochę Rzym, ale to też odmienny klimat,
będą ci wciskać kiepskie Tudors, średnie Borgias, czy fatalne Filary Ziemi, może jakiś debil wymieni nawet Spartakusa - ale prawda jest brutalna: nie ma podobnego serialu

ocenił(a) serial na 9

Dzięki śliczne @SuchyWilk

Właśnie odnośnie Tudors słyszałem że to takie nie do końca ... A Borgias - ew. można obejrzeć.
Zastanawiałem się właśnie nad Rzymem i Filary Ziemi, ale czy faktycznie takie to złe?
Co do spartakusa obejrzałem - specyficzny serial ale wcale nie taki zły.

użytkownik usunięty
verrso

Co się tak spinasz? Chciałam Ci polecić Spartakusa. Skoro go oglądałeś, to rozumiesz dlaczego pytałam o wiek.

Zgadzam się z @SuchymWilkiem, że nie ma drugiego takiego serialu jak GoT. Ale jeżeli wybierasz między Rzymem i Filarami Ziemi to zdecyduj się się raczej na Rzym. Filary przy nim to bajeczka.

ocenił(a) serial na 9

OK - dzięki śliczne za pomoc :)

ocenił(a) serial na 10
verrso

Rzym - koniecznie
Borgias - jak najbardziej
Tudors - mnie się podobał, chociaż to troszke niższa półka
Filary ziemi - Nie polecam. Chociaż obejrzałem do końca, więc może nie jest aż taki zły.
Spartakus - Hmmm.. To serial nastawiony na akcję. Niczego od widza nie wymagający. Jako typowa rozrywka jest ok
Camelot - Wytrzymałem dwa odcinki i zrezygnowałem, ale np. mojej Squaw bardzo się podoba.
Miecz przeznaczenia - Przygodowe fantasy dla trochę młodszych widzów{ takie trochę jak Xena}

ocenił(a) serial na 10
HRA

Koniecznie poleceam Rzym . Tam co chwila cos się dzieje

ocenił(a) serial na 10
verrso

Pół roku później, ale... Trzy dni temu rozpocząłem oglądac serial gra o tron a właśnie przed chwilą zakończyłem 10 odcinek 2 sezonu.Gdy tylko będe miał siły wezmę się za książkę. A co do tematu bo ja też właśnie zacząłem szukac owego podobnego serialu i zatrzymałem sie na 'Przygodach Merlina'. Może i odbiega pod wieloma względami od GoT, lecz nie taki diabeł...
P.S - Season 3 is coming

verrso

Rodzina Borgiów. Duża dawka intryg, polityki i krwi.

ocenił(a) serial na 10
verrso

Wiedźmin.

dirt16

Serial? Serio?

ocenił(a) serial na 6
DarylDixon

Jak na nasze warunki, fundusze i lata produkcji bym tak nosem nie kręcił.
Przy budżecie, zapleczu materialnym i technicznym hbo to Wiedźmin by położył Got na plecy.
A Trylogia Husycka wdeptała by w ziemię.

ocenił(a) serial na 9
verrso

Rome. Miodzio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones