Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 4 Gra o tron Sezon 4, Odcinek 8
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Mountain and the Viper

53m
9,0 7 318
ocen
9,0 10 1 7318
Gra o tron
powrót do forum s4e8

odcinek 8 sezon 4

ocenił(a) serial na 10

Czy ktos wie czemu jest przerwa 2 tyg w emisji ? a nie tydz jak zawsze?

Bleidi

W USA obchodzą Memorial Day.

ocenił(a) serial na 9
Puchy11

A co mnie USA obchodzą. W Polsce nie ma święta i powinni puścić normalnie.

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

Hm, ale to oni zrobili serial więc powinniśmy to uszanować i tyle, zresztą dwa tygodnie to nie jest dużo

ocenił(a) serial na 10
dragon_33

W zeszłym roku w Memorial Day puścili odcinek i drastycznie spadła im oglądalność, więc teraz wolą dmuchać na zimne.

ocenił(a) serial na 9
KUNOvonLICHTENSTEIN

Dwa lata temu.

ocenił(a) serial na 9
dragon_33

Błagam, pomyśl.

ocenił(a) serial na 9
PetterJa

Wyluzuj, przecież robię sobie jaja. Oczywiste jest, że jak nie puszczają u siebie to tym bardziej nie puszczą zagranicą, a już na pewno nie w Polsce :)
Tak sobie napisałem żeby rozruszać publikę.

ocenił(a) serial na 10
Bleidi

Kolejny... Tak trudno znaleźć tysiąc innych podobnych tematów kilka linijek niżej -.-

ocenił(a) serial na 10
KX_Keytinho

w sumie łatwiej jest gnerać i narzekać niż normalnie odpowiedzieć widać ten typ tak ma...

ocenił(a) serial na 10
Bleidi

Denerwuje mnie to, ponieważ ten temat był już walkowany tysiac razy i jak mówią Dothrakowie - wszyscy to wiedzą. Jest internet jest całe to forum i naprawdę rozumiem, że życzliwość międzyludzka, ale znowu odpowiadać na to samo.

ocenił(a) serial na 10
KX_Keytinho

mnie jak coś denerwuje po prostu nie czytam albo nie odpowiadam... a sknery maja to do siebie że zawsze to robią i im nigdy nic nie pasuje... już pisałem ten typ tak ma... cóż zrobić

użytkownik usunięty
Bleidi

Serial ściagnięto z anteny.Podobno ma się przenieść do tvp

ocenił(a) serial na 10

Mają puszczać w środy o 20:45 zamiast Ligi Mistrzów, lektor zostaje zmieniony na Szpakowskiego, który będzie komentował wydarzenia z odcinków na bieżąco

użytkownik usunięty
Lodowy

Dla państwa odcinek komentują Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

ocenił(a) serial na 9
Bleidi

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lwwe6iYqSK1r0d8kyo3_250.gif

Właśnie tak bardzo nienawidzę tych piep*onych przerw...wkurza mnie to maksymalnie. Dosyć że tylko 10 odcinków to jeszcze ci zrobią odstęp w oglądaniu...ii.

ocenił(a) serial na 6
WhiteDemon

eee tam, nie ma co narzekać, i tak jest gorąco i przed kompem się siedzieć nie chce

ocenił(a) serial na 9
uFGoogle

Co ma piernik do wiatraka^^

ocenił(a) serial na 6
WhiteDemon

Pomyśl sobie, że dzięki temu będziesz czekał/a tydzień krócej na kolejny sezon. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones