Gra o tron (2011-2019)
Gra o tron: Sezon 6 Gra o tron Sezon 6, Odcinek 1
Odcinek Gra o tron (2011-2019)

The Red Woman

50m
8,2 5 330
ocen
8,2 10 1 5330
Gra o tron
powrót do forum s6e1

S06E01

ocenił(a) serial na 7

Tak więc podsumowując:

-Bolton to psychol.
-Arya bawi się w Daredevila.
-Dorne pod babskimi rządami.
-Bunt na czarnym zamku.
-Daenerys wróciła tam gdzie zaczynała.
-Czerwona kapłanka to gargamel :/.
-Damski terminator powraca.

No nic, zapowiada się naprawdę dobry sezon, co do Jona, raczej będzie ożywiony w najbliższych odcinkach. Chyba też zostały zerwane wszelkie sojusze. Zapowiada się na atak na Czarny Zamek i Bitwę o Winterfell. Bardzo mi się podobało to ślubowanie z Sansą. Bardzo czuć klimat, półmrok, pada śnieg, walka na miecze, normalnie jak w Przebudzeniu Mocy XD A wy co sądzicie?

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Czerwona kapłanka to wiedźmokruk.

ocenił(a) serial na 7
JohnnyRyper

Ty, to dzicy to w sumie Renegaci O.O

ocenił(a) serial na 6
WTTW_FILM

Giganty, mamuty, smoki. GoT = Skyrim :O

ocenił(a) serial na 7
JohnnyRyper

Dokładnie! Jeszcze wliczyć w to wojna między ludźmi z Skyrim (północ) z Cesarstwem (Południe i Stolica)......

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

244 ten sam temat

ocenił(a) serial na 7

Masz z tym problem?

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Tak, w postaci spamu.

ocenił(a) serial na 7

To nie czytaj? Każda z tych osób wyraziła swoją opinię, niewolno?

ocenił(a) serial na 3
WTTW_FILM

Widzisz różnicę między wyrażeniem opinii w jednym z istniejących wątków, a zakładaniem kolejnego?

ocenił(a) serial na 7
Dwight_

W wątkach gdzie i tak jest tona spamu i najprawdopodobniej nikt mojej opinii nie zobaczy, czy w moim własnym wątku gdzie jak widać kilka osób ją czytała? Ahhh te wasze problemy trzeciego świata -.-

ocenił(a) serial na 3
WTTW_FILM

Aaaa, więc po prostu o szerszą publikę ci chodziło?

ocenił(a) serial na 7
Dwight_

Tak, chciałem wdać się w dyskusję z WIĘKSZĄ ilością soób, ale normalnych, nie takich jak ty. Więc żegnam nie pozdrawiam. Nie lubię zwierząt którym przeszkadza zakładanie temató na forum przez innych.

ocenił(a) serial na 3
WTTW_FILM

Chętnie wdałbym się w dyskusję, gdybyś napisał coś sensownego w tym swoim temacie, którym chciałeś zdobyć rzesze czytelników...

ocenił(a) serial na 10
WTTW_FILM

Boje się, że Jona ożywią dopiero w 3 lub 4 odc :(( Bo w następnym będzie interwencja dzikich i pewnie tyle w wątku muru w 2 odc. Obym się mylił i ożyje ! Pewnie bracia go poprą, jak już wstanie ;D

ocenił(a) serial na 5
Kacpi_123

zapomnij zostawią to na koniec sezonu. Teraz będą odbijać sobie Brana, którego nie było w poprzednim sezonie i w tym musi się pobłąkać po lesie z nawiązką.

ocenił(a) serial na 10
ciosina

Weź mi nie psuj nadziei :(((

ocenił(a) serial na 5
Kacpi_123

Ponieważ jedna postać pokazywana jest co drugi odcinek to najwcześniej w 6tym mogliby próbować go wskrzesić. Biorąc pod uwage, ze na postać dają 2-3 minuty to w czwartym JEŚLI pokaża nocną straż to Davos z ziomkami będą co najwyżej planować coś w trakcie negocjacji z tym dowódcą straży. Wątek oczywiście się urwie i trzeba będzie czekać kolejne dwa odcinki. Dlatego już sezon wcześniej straciłem zainteresowanie tym serialem bo tak się nie da oglądać . Za dużo postaci i za mało czasu im poświęcają. Jedynym wyjściem byłoby wydłużenie czasu odcinka do minimum 60 min. Szczerze dziwię się czemu tego nie zrobili.

ocenił(a) serial na 9
ciosina

Odcinki 4,5,8,9,10 będą dosyć długie.
2 - 54min
3 - 53min
4 - 59min
5 - 57min
6 - 52min
7 - 51min
8 - 59min
9 - 60min
10 - ponad 60min

Polecam poczekać dłużej i zobaczyć od razu parę odcinków,
bo oglądanie po jednym daje niedosyt.

ocenił(a) serial na 7
WTTW_FILM

Dla mnie żadnego klimatu tam nie było. Odcinek o niczym. Najciekawszy z tego wszystkiego był martwy Jon i żywy wilkor, aha i załamana Melissandre.

ocenił(a) serial na 7
kazaam18

Klimatyczna była tylko walka w lesie ;) Jak pisałem, moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones