Gra o tron
powrót do forum 1 sezonu

Dziwne.

ocenił(a) serial na 1

Czytałem książki i zestawiając razem oraz porównując to do siebie to serial wypada słabo. Nie jest to totalna klapa jak w przypadku wiedźmina ale brakuje czegoś. Pomijam już wiele różnic... Szkoda bo myślałem że adaptacja ta to coś jak ta z władcy pierścieni. -na ekranie lepsza niż w książce. Tu niestety wszystko wydaje mi się naciagane, chaotyczne i zrealizowane płytko. Wiele małych szczegółów zostaje pominiętych a to one w pozniejszym czasie stanowią siłę. Siłę przynajmniej w książce.

ocenił(a) serial na 9
Conteranenim

W czym filmy Władcy Pierścieni są lepsze od książek? W zaginaniu czasoprzestrzeni czy w zmienianiu charakterów postaci??

ocenił(a) serial na 1
LadyLannister

W podróżowaniu przez międzygwiezdne wrota łorp aby sprzedać uran czeczenom a za zyski wybudować świątynię Belgro ku czci twojej matki zogo Wielkiej bogini jak Saturn.

ocenił(a) serial na 7
LadyLannister

Takie pierdoIenie książkowców, GoT do sezonu 6 jest w pytę a wiadomo że nie wszystko da się na ekran przenosić. Typ napisał jakieś ogólniki i myśli pewnie że wyraził opinię XD

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Nie wiem po co się rozpisywać na tym forum. Tutaj znajdują się tylko "krytycy filmowi " Którym to trudno cokolwiek uznać poza swoją racją. Mam prawo do opinii nawet ogolnikowej. Polecam czytać książki. Rozwija to człowieka. Tobie by się przydało... Dużo dużo czytania. Prawda boli a moje zdanie jest takie że serial mnie zawiódł. Nie mówię że jest beznadziejny. Jest zrealizowany dobrze. Poprawnie. Nie rozumiem was jako Forumowiczów rzucających się na każdego kto ma odmienne zdanie od was. Trolle i dzieci lub młodzież uważająca się za wyrocznię. Serial daje niewiele. Nagość i krew co odc no spoko ale zajeżdża mi tu stulejami w tym fandomie . Dla mnie to niesmaczne. Ale piszcie dalej o tym w jakim jestem błędzie mając swoje zdanie. Dla jakiegoś typa z internetu "XD" tracicie czas bo boli was moja prywatna opinie no to "XD". Pewnie Mordki ubieracie się dla innych rozumiem i dla innych żyjecie. Pisze ogólniki bo może ktoś przed obejrzeniem zobaczy, pomyśli " o no jak on tak mówi to może przeczytam ". No warto poczytać. Czytanie wymaga wysiłku. Pisze ogólniki bo po co komu więcej? Po co komuś czytać wypociny? Śmieje się z tych wypracowań na filmwebie. Większość autorów uważa że wnoszą one cokolwiek. No ludzie. Ale pisz dalej. Mam przy najmniej rozrywkę

ocenił(a) serial na 7
Conteranenim

Nie rozumiem was jako Forumowiczów rzucających się na każdego kto ma odmienne zdanie od was.

Drop It

-"Tobie by się przydało... Dużo dużo czytania"
-"Trolle i dzieci lub młodzież uważająca się za wyrocznię. "
-"Pewnie Mordki ubieracie się dla innych rozumiem i dla innych żyjecie. "
-" Ale pisz dalej. Mam przy najmniej rozrywkę"

P.S ale to ty napisałeś rozprawkę o tym jak bardzo skrzywdziłem cię wypowiedzią w której nawet raz cię nie obraziłem kolego.

XD

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Masz rację. Niedługo matura. Ćwicz rozprawke, trzymam kciuki :*

ocenił(a) serial na 7
Conteranenim

Czyli kolega trolluje. No cóż, smutne

ocenił(a) serial na 9
Conteranenim

1 sezon jest jedną z najwierniejszych adaptacji, jakie widziałem. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, wytrwaj do sezonu 3. A już sezon czwarty (będący adaptacją Nawałnicy Mieczy i Uczty dla Wron) pod pewnymi względami jest lepszy niż książki (Uczta dla Wron jest ciężka do czytania, rozwlekła, nudnawa i ryje banie ekstremalnym już okrucieństwem). Od 5 sezonu scenarzyści zaczęli już zamykać wątki, tworzyć własną historię "na odwal się", ale jeszcze do końca sezonu 6 oglądałem z przyjemnością. Potem to już śmiech na sali.

ocenił(a) serial na 10
Conteranenim

Podasz jakieś przykłady szczegółów które były w książce a zostały pominięte w serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones