Gra o tron
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 9

Dalej będzie nazywał się 'Gra o Tron" a nie "Starcie Królów" szukałem informacji o tym serialu no sumie się nie opłaca się zmieniać wygląd się zmieni jedynie na bardziej kiedy film się rozpoczyna na niebieski czyli że nadchodzi zima. Jest trochę tych tomów ale zdaje mi się że nie skończył jeszcze książki całej.

ocenił(a) serial na 9
meut20

Co do serialu daje 8,5/10 bardzo dobry dla mnie jak najbardziej zasługuje na 1 miejsce 2 sezon równie klimat to ocenę będę ponosił w górę

ocenił(a) serial na 8
meut20

kłóciłabym się czy on tak naprawdę na 1 miejsce zasługuje, ale dooobry jest :D

ocenił(a) serial na 9
Gagisa

bynajmniej serial robiony na podstawie książki niewiewiem czy jakies inne sa robione moze ale niewiem :D ale nie powiesz mi ze Dr House :D

użytkownik usunięty
meut20

Także nie rozumiem fenomenu Dr. Hausa, nie mniej akceptuję go(ten fenomen).
Pomysł ze zmianą tytułu serialu mi się nie podoba, to też wolę, aby zostało "Gra o Tron". Na drugi sezon nie czekam aż tak niecierpliwie, gdyż druga część książkowej sagi podobała mi się najmniej. Nie mogę się jednak doczekać trzeciego sezonu. :>

ocenił(a) serial na 7

Czekasz na "krwawe gody"? :p

Jestem ciekaw czy w serialu je zrobią, pewnie znowu by była krytyka publiczności

użytkownik usunięty
martin123154

Nieeee... po prostu czytając część drugą, miałem wrażenie, iż były to tylko przygotowania do tajemnic, które ruszą z kopyta w trzeciej odsłonie przygód naszych wilków z winterfell.

ocenił(a) serial na 9

w każdym razie ja nie jestem fanem ale serial zajebiście mnie wciągnął ostatnio mało jest dobrych filmów z fantastyką to moze nie do końca jest fanastyka ale tez ma to coś 2 tez moze byc niezła też muszę się zabrać w każdym razie za książke bo nie czytałem bo czasem ciężko to pojąć ale mniej wiecej wiem już coś

meut20

Użyj może przecinków i kropek, bo ciężko zrozumieć.

ocenił(a) serial na 8
martin123154

Oni MUSZA je zrobić by zachować jakąkolwiek zgodność z książką. To jest jeden z najważniejszych wątków 3 tomu.

ocenił(a) serial na 8
meut20

hahhaha dr. House? nie porównuj nawet z GRĄ :D
Hausa nie lubimy... ;D

ocenił(a) serial na 8
meut20

Gra o Tron serial nie zmieni tytułu, bo tak jest taniej (nie muszą kupować praw do tytułów kolejnych tomów, a pewnie coś tam musieliby dopłacić) po drugie marka jest rozpoznawalna.
I nie, nie skończył książki. Ciągle czekamy na 2 ostatnie tomy.

ocenił(a) serial na 9
Dealric

No na pewno się nie opłaca.Chociaż mogło się nazywać "Pieśni Lodu i Ognia" ale jakoś bardziej mi pasuje ta nazwa co jest.Teraz coś znalazłem że niby serial by miał mieć 20 sezonów ale wątpię.

ocenił(a) serial na 8
meut20

Jeśli nie braknie popularności to jest to całkiem możliwe, bo już drugi tom chcą rozbić na dwa sezony, a nastepne są tylko wieksze i wieksze.

Dealric

A skąd masz takie informacje? Z tego co ja wiem 2 tom nie będzie rozbijany na 2 sezony, 10 odcinków i tyle. A 20 sezonów wydaje mi się kompletnie nierealne.

ocenił(a) serial na 9
Dealric

MI się wydaje to nie realne.Nie wiem czy aktorzy będą tak chcieli długo grać o ile przedłuża kontrakt mi się wdaje max 8-10. Pożyjemy zobaczymy.Cholera nie chcę mi wysłać linku gdzie pisze że może być 20 sezonów ;/

ocenił(a) serial na 8
meut20

ileeeeee ? :D no to chyba serial zakończy się w 2050 roku :D ciekawe czy wszyscy dożyją :D

ocenił(a) serial na 8
meut20

Oczywiście, że nie bedzie 20 sezonów, ale w pewnym momencie sezony zapewne rozciągną sie do dwa razy dłuższych. Także aktorzy nie są dużym problemem, bo ważne postacie mają ciekawe role, stały pewny zysk i prace na lata co jest fajną opcją jak popatrzeć.
W każdym razie głównym powodem rozciągniecia tego jest kasa.

ocenił(a) serial na 9
Dealric

No chyba że tak albo przedłuża na więcej odcinków bo normalnie teraz jest 10. A później może być damy 15

meut20

nie zapomniałeś o jeszcze jednym "się" na końcu Twojej wypowiedzi ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones