PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718441}

Grace i Frankie

Grace and Frankie
7,9 26 773
oceny
7,9 10 1 26773
7,6 5
ocen krytyków
Grace i Frankie
powrót do forum serialu Grace i Frankie

Nikt tego nie oglada?

ocenił(a) serial na 7

Dlaczego tak malo sie dzieje na forum?
Jestem po pierwszym odcinky, ale wydaje sie to byc naprawde fajny serial, z gatunku dramedy.

Solarie

serial mało promowany w Polsce bo Netflixa..a szkoda bo fantastyczny! oglądnąłem pierwszy odcinek z ciekawości i do rana pochłonąłem cały sezon :)

ocenił(a) serial na 10
Solarie

Jestem w trakcie drugiego sezonu, dziękuję życiu, że mam netflixa i mogę ogldac maraton :) mam do was pytanie, czy ten serial nie jest sequelem ? nie miał wcześniej pierwszej wersji kilkadziesiąt lat wcześniej, coś obiło mi się o uszy gdy oglądałem ellen show że po 40 latach wracają do gry i właśnie ten serial jest tym dziełem, Fonda tak się wypowiadała ... jak macie jakieś informację to s chęcią bym się czegoś nowego dowiedział

ocenił(a) serial na 7
filpoosek

Nieeee, chodzilo im o to, ze 40 lat temu Fonda i Tomlin graly razem w filmie, ktory byl ogromnym sukcesem kasowym i zyskal status kultowego. Graly razem w Nine to Five , jeszcze z Dolly Parton, ktory ukazal sie w 1980.

ocenił(a) serial na 10
Solarie

Dziękuję za informację ! naprawdę ! muszę obejrzeć koniecznie ten film, skończyłem właśnie serial drugi sezon , genialne ! one są genialne !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones