PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659252}

Graceland

7,4 2 601
ocen
7,4 10 1 2601
Graceland
powrót do forum serialu Graceland

Witam chciałem poruszyć temat tłumaczenia do nowych odcinków graceland powiem od razu że
nie jestem wielkim ekspertem w tłumaczeniu mam w tym kierunku znikome doświadczenie więc
przejdę do rzeczy otóż ktoś już się zajmuje tłumaczeniem odcinków sezonu 2 ale schodzi mu to
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo
bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo
długo na napisy do 1 odcinka trzeba czekać aż 2 tygodnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to
jest już przesada wiem nie mam prawa oceniać nikogo bo każdy tłumaczy z dobrej woli ale
tłumaczeniem nie powinni zajmować się amatorzy i osoby które kompletnie nie mają czasu lub
mają wyje**ne na tłumaczenia więc tu zachodzi pytanie czy ktoś mógłby od odcinka 4 zacząć
tłumaczyć graceland? bardzo bym prosił :)

użytkownik usunięty
Adi323_filmweb

Poważnie? Zamiast dziękować, to masz pretensje?

"[...] tłumaczeniem nie powinni zajmować się amatorzy [...]"
Więc jak mają zdobyć doświadczenie?

ocenił(a) serial na 10

doświadczenie można złapać na wiele sposobów np. jakikolwiek serial przetłumaczyć i dać znajomemu do obejrzenia babci,dziadkowi,ojcu,matce,bratu,siostrze lub kumplom i oni wydadzą ocene czy prawidłowo przetłumaczył czy nie i wytknąć błędy a nie na pierwszy raz wziąć się za serial i tłumaczyć głupoty jak oglądałeś online serial suits s04e03 to tu masz przykład amatorstwa np. prawidłowo po angielsku WYSTARCZY a przetłumaczone TO ENUCH lub, prawidłowo po angielsku Muszę się przespać nim wrócę do biura A PRZETŁUMACZONE NA muszę się wysrać nim wrócę do biura A POTEM przetłumaczył na Masz jeszcze jakieś pytania, czy mogę iść srać? Proszę. no i powiedz dobrze tak by było oglądać?

użytkownik usunięty
Adi323_filmweb

Ale przecież widać, że to było dla jaj...
Zresztą kto ogląda z napisami spoza n24? Chcesz mieć dobre napisy, wiedz gdzie szukać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones