PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701499}
5,7 581
ocen
5,7 10 1 581
Gracepoint
powrót do forum serialu Gracepoint

Słyszałam, że mają coś pozmieniać i zastanawiam się czy jest sens oglądać.
Niestety wszyscy poza Tennantem grają tak sztucznie, że nie daję rady przez to przebrnąć.

Proszę o soczysty spoiler.

kotZcheshire90

Nie warto oglądać do końca. Ja właśnie skończyłam i jestem zawiedziona... Czy zabójca jest ten sam? Tak i nie.
Generalnie poza niuansami, wątkiem z turystą i "zabójca" klatka po klatce jest to samo. Jedynie Tennant i zdjęcia ratują ten serial.

Soczysty spoiler na życzenie:

Zabił Tom. W ostatnim odcinku idzie wszystko jak w Broadchurch - namierzanie telefonu, Joe w szopie, przesłuchanie, scena w chacie na klifie, przyznanie się itd. Dopiero gdy Ellie jest już w hotelu z dziećmi, mówi Tomowi, że ojciec zabił Danny'ego. Wtedy nagle dostaje olśnienia (na podstawie nie wiadomo czego), Tom się przyznaje. Retrospekcja jak Tom śledził ojca w tamtą noc, podglądał. Gdy Danny próbował uciec od Joe, Tom próbuje go bronic, macha wiosłem, przez przypadek uderza Danny'ego w głowę. Joe mówi, że się tym zajmie... Ellie nic nie mówi, chroni syna. Ale na samym końcu Carver też zdaje sobie sprawę, że to nie do końca był Joe.

ocenił(a) serial na 5
M_Tuberculosis

Dziękuję, to raczej sobie daruję oglądanie tego czegoś dalej.

kotZcheshire90

cześć :D
czy grasz w gre z ktorej pochodzi avatar?^^ A jesli tak, to czy jest to serwer west?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones