PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616573}

Grachi

6,9 151
ocen
6,9 10 1 151
Grachi
powrót do forum serialu Grachi

Bo ogólnie są główne bohaterki w których się wszyscy kochają są czarne charaktery są dwie najlepsze
przyjaciółki głównej bohaterki

ocenił(a) serial na 7
lolita_11

Hmm są podobne, ale to producenci Violetty kopiowali od Grachi bo Grachi została wyemitowana rok albo 2 przed Violettą w krajach Ameryki Łacińskiej

Sissi_Annie_Romy

Eeee nie są takie podobne chociaż oba fajne. Mi się wydaje, że Grachi będzie śmieszniejsza i ciekawsze, ale narazie mało odcinków było to poczekamy i zobaczymy. ^^

Carla_12

Mi tam się oba seriale podobają, no ale Violetty już nie ma, a Grachi się rozkręca, więc oglądam właśnie Grachi :)

ocenił(a) serial na 7
yaska

Violka to troche takie fantasy, kto ma w życiu takie problemy jak ona?
1 sezon mi sie podobał , 2 wcale, piosenki są ok, ale fabuła to odgrzewane kotlety z 1 sezonu, a na 3 już nawet nie czekam bo mnie nie interesuje.

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Według info podanego na Filmweb to pierwszy odcinek Grachi został wyprodukowany na sezon 2011. Violetta w 2012 roku. Sama serial Violetta nie został aż tak doceniony jak Grachi.

lolita_11

Zapomniałaś powiedzieć lolita, że jeszcze fajne chłopaki są. Aż bym chyba nie wiedziała kogo wybrać!

Carla_12

Akurat w tym temacie nie będę się wypowiadał. Kwestia gustu. Wole popatrzeć sobie na główne aktorki, w szczególnoości na Grachi. :)

Carla_12

Mi się Tony podoba, nie widać tego po nim, ale zobacz jakie ciacho http://teletoonplus.pl/ttsite/grachi//bohaterowie/tony

yaska

Oj tak <3 Aż go sobie na pulpit w lapku wrzuciłam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones