PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616573}

Grachi

6,9 151
ocen
6,9 10 1 151
Grachi
powrót do forum serialu Grachi

No weście przecież nikt nie jest tak pozytywnie nastawiony do życia. Zna dziewczyne 2 minuty i od
razu zdradza jej swoje tajemnice.I jaki normalny człowiek tak przeżywa to ,że ktoś nazwał go
czarownicą. Jest taka scena jak Grachi idzie z Danielem i nagle Grachi lewituje i nie wydaje jej sie
to dziwne. Troche tez mnie dziwi to ,że Grachi mówi o swoich miłosciach swojemu ojcu. Wiem ,że
są osoby bardzo zżyte z rodzicami no ale błagam to jest serial.Denerwują mnie też inne postacie
np. Daniel .Mówi Grachi ,że całą noc o niej myślał i zaprasza ją na łódke i potem się dziwi ,że
Matilda robi sceny. Najlepiej zagrana rola to Matildy tylko ta aktorka moim zdaniem wczuła się w tą
role.

Violetta_Stosel

Ale właśnie o to chodzi, że dużo jest osób tak pozytywnie nastawionych do życia! W każdej szkole jest taka Grachi, Matilda czy Daniel i takie są problemy też! Poza tym każda osoba jest inna i ona może sobie przeżywać, Ty byś też przeżywała, gdyby ktoś na Ciebie gadał coś czego nie chcesz. A poza tym dużo chłopaków tak robi, że kręci do jednej a potem się dziwi że się denerwuje druga i tym bardziej widać, że to jest problem życiowy. A cała reszta to jest film i nie można się tak negatywnie wczuwać i chcieć, żeby wszystko było tak jak w życiu, no heloł. :D Matilda jest inna i Grachi jest inna. Moim zdaniem obie dobrze grają.

ocenił(a) serial na 6
Carla_12

ją nie mówię ,że Isabella zagrała źle tylko ,że postać Grach mnie denerwuje i nie zgadzam się z tym ,że są aż tak pozytywnie nastawieniec do życia ludzie i nikt normalny po 3 sekundach nie zaprzyjaźnia się z nieznajomym. i ona kwituje i dla niej to normalne a nie dziwne

Violetta_Stosel

Piszesz " Daniel .Mówi Grachi ,że całą noc o niej myślał i zaprasza ją na łódke i potem się dziwi ,że
Matilda robi sceny."

Sam Daniel jest dziwny bo niby zarywa do obu a potem się wypiera. Nie wiadomo o co mu chodzi.

moker

no dziś olał matildę w końcu ;) oby teraz z grachi dobrze poszło ;)

Violetta_Stosel

no określenie "Czarownica" w świecie magii nie jest dość pozytywne więc nie dziwię się, że ktoś się obraził.

"Jest taka scena jak Grachi idzie z Danielem i nagle Grachi lewituje i nie wydaje jej sie
to dziwne."

Serial Grachi jest z domieszką magii... Nie wiedziałaś?

ocenił(a) serial na 6
moker

Ale ona nie wie ,że umie czarować więc to powinno być dla niej dziwne a ona sobie o tym zapomniała i w tym wieku ludzie na serio nie przeżywają tak tego ,że ktos nazwał go czarownicą. I jaka dziewczyna w tym wieku mówi ojcu dosłownie wszystko? Wiem ,że są dzieci zżyte z rodzicami no ale bez przesady ,żeby mówiła ,że czuje motyle w brzuchu i ,że jest wspaniały itp. O tym się gada zazwyczaj z przyjaciółką. Mecha jest przyjaciółka i to najlepszą tak stwierdziła Grachi kiedy na nią wpadła spiesząc się na lekcje i te ich teksciki są głupie np. czerwone pantery i ten wierszyk dla Daniela no bo przecież zazwyczaj facetów nie wzruszają wiersze miłosne i to mężczyźni zazwyczaj wysyłają je nam a nie na odwrót. Wiesz co to jest niekryty krytyk? Ten serial nadaje się do jednego z jego odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Violetta_Stosel

Violetta jest gorsza, 18 letnia bogaczka, która ubiera się jak dziecko, pokój również dziecinny, a problemy przeżywa tak jak by to była III WŚ i łazi wszędzie z tym swoim pamiętniczkiem, kiedyś lubiłam ten serial, ale teraz szkoda słów.

ocenił(a) serial na 7
Sissi_Annie_Romy

Jej największym problemem jest to, że nie wie, którego chłopaka wybrać, oba seriale są raczej skierowane do dzieci, ale z dwojga złego wolę pozytywną Grachi niż zadufaną w sobie bogaczkę Vilu,

ocenił(a) serial na 6
Sissi_Annie_Romy

Ona własnie nie jest zadufana w sobie i powiedz mi proszę dla czego obrażasz serial Violetta skoro pisze o Grachi? Sama ci odpowiem na to pytanie. W Polsce ludzie są wredni i zawsze jak widzą ,że ktos cos lubi to specjalnie obrażają a jesli sie w czyms nie zgadzają to wytykają błędy ortograficzne ja już mam dosć Polski która zachowuje się jak ludzie stworzeni do obrażania innych. Są ludzie którzy szanują gusty innych osób i ty do nich nie należysz. Po co obrażasz mój ulubiony serial skoro mówie wogóle o czyms innym?

Violetta_Stosel

ale wiesz o tym, że prekursorem Violetty był serial Grachi? Pierwszy odcinek Violetty był w 2012. Grachi zaczeli puszczać już w 2011.

ocenił(a) serial na 7
moker

Właśnie producenci z DC zobaczyli, że Grachi z Nickelodeon dobrze się sprzedaje, więc zrobili konkurencje, a że więcej ludzi ma DC to V przyćmiła Grachi

Sissi_Annie_Romy

no dokładnie też tak uważam. Ale to chyba w PL tudzież w Europie. W Ameryce Południowej ten serial był strasznym hiciorem i sporo się wokół niego działo. Ba, dalej się dzieje. :)

ocenił(a) serial na 7
moker

Mówisz o V czy Grachi?

ocenił(a) serial na 6
moker

to są dwa seriale w ogóle o czymś innym i twoja wypowiedź nie ma nic wspólnego z moją wypowiedzią

ocenił(a) serial na 7
Violetta_Stosel

Ale wszystko zawsze kręci się wokół niej oraz to, że zawsze ona wszystko dostaje i jest najważniejsza, dlatego to ludzi denerwuje, ty mojego gustu też nie szanujesz, ogółem, gdyby nie jej zachowanie z 2s, serial dalej byłyby fajny, jedyne co mi się podoba to postacie poboczne (+ Diego) ogółem piosenki też są fantastyczne, serio :D Nie chciałam cię urazić, ale ludzie, którzy tak ją wychwalają pod niebiosa i nie widzą żadnych jej wad denerwują ludzi, nawet na samym forum o V. V1 była o niebo lepsza, a tak to 1:0 dla Grachi.

ocenił(a) serial na 6
Sissi_Annie_Romy

Ok pisze o Grachi a ty mi gadasz o Violettcie i na dodatek ją obrażasz i to nie jest szanowanie mojego gustu. I niby dla czego nie szanuje twojego gustu? Wytłumacz .Zakończ tą rozmowę na temat Violetty bo to forum jest poswięcone serialowi Grachi.

ocenił(a) serial na 7
Violetta_Stosel

Sorry, za nim się zorientowałam nie mogłam edytować tej wypowiedzi, chodzi mi o nieszanowanie mojego gustu, po 2 wyraziłam swoje zdanie na temat jej postaci, a nie samego serialu, nie będę już ciągnęła tej konwersacji.

ocenił(a) serial na 6
Sissi_Annie_Romy

Ale ja w którym momęcie nie szanowałam twojego gustu? Ty się wypowiadasz o mojei idolce źle mimo ,że ja pisze wogóle o kims innym

ocenił(a) serial na 7
Violetta_Stosel

Własnie dlatego chciałam edytować swój post, ale zanim się zorientowałam, pięć minut już minęło na edycje, dziękuję.

Violetta_Stosel

Grachi to nie Klan czy M jak Miłość. Ten serial ma trochę inny charakter. Nie powiedziałbym że dla dzieci, a raczej dla młodzieży. To spora różnica.

ocenił(a) serial na 7
moker

I tak więcej dzieciarni z podstawówki i gimnazjum ogląda, jest tu ktoś powyżej 16? Prócz mnie chyba nikt :(

Sissi_Annie_Romy

ja ;) i mnie wciągnęło, idealna rozrywka po męczącym dniu ;)

ocenił(a) serial na 7
yaska

O fajnie, witam wśród starszej młodzieży :D

ocenił(a) serial na 6
moker

Jak dla mnie serial jest fajny tylko postacie tak jak już pisałam mi się nie podobają mi się postacie. Lubie postać Matildy bo ona jest orginalna.

Violetta_Stosel

Ej ale w jakim sensie oryginalna??? Każdy z nich jest moim zdaniem oryginalny na swój sposób. Nie ma dwóch takich samych osób w tym filmie.

ocenił(a) serial na 6
Carla_12

Taka niepowtarzalna i muszę przyznać ,że też chyba jedyna normalna postać.

Violetta_Stosel

Wiesz co, nie uważam wcale tak jak Ty! Każdy ma tam swój własny, fajny charakter i nie ma dwóch takich samych ról.

ocenił(a) serial na 6
Carla_12

Nie ma dwóch takich samych postaci lecz rola Kimberli jest najbardziej normalna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones