Gracze (2015-2019)
Gracze: Sezon 2 Gracze Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Gracze (2015-2019)

Face of the Franchise

26m
7,6 246
ocen
7,6 10 1 246
Gracze
powrót do forum s2e1

Sezon 2 odcinek 1

użytkownik usunięty

No to wracamy :) Drugi sezon zaczynął się nie gorzej od pierwszego. Ot taka magia tego serialu który bardzo polubiłem :) Ma swój klimat :D
Także polecam gorąco !

ocenił(a) serial na 9

Jest potencjał na kilka ciekawych wątków w tym sezonie: odbieranie klientów Andre i nowe kontrakty dla Rickiego i Charlesa. Fajnie że pojawia się co raz więcej cameo z udziałem prawdziwych zawodników jak Suggs czy Suh. Liczę na udany sezon.

ocenił(a) serial na 7

również liczę na udany sezon. to, prawda, serial ma swój klimat i oby II sezon był co najmniej tak samo dobry. tylko nie mam gdzie obejrzeć narazie...

ocenił(a) serial na 7

po obejrzeniu I odc nie widać częstej dla seriali przerwy. wszystko jest takie jak w pierwszym. jest klimat, znani sportowcy - oby tak dalej

ocenił(a) serial na 6
Mauna_Kea

Za bardzo komplikuja fabułę,którą nigdy nie była ich mocną stroną. Ci dwaj gracze nie utrzymali wagi jeden zrobił się chudy drugi gruby, Whalberg jako producent powinien pogonić ich na siłownię.

ja tego nie kumam w ost odcinku 1 serii zgodzil sie Joe na powrot do Andre a w 1szym odcinku 2 serii nie dosyc, ze zmienili aktora grającego Andre to jeszcze Joe i Spencer od niego odeszli.. WTF???

marta86_16

Sorki pomylka ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones