PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94608}
4,6 12 099
ocen
4,6 10 1 12099
3,8 5
ocen krytyków
Graczykowie, czyli Buła i spóła
powrót do forum serialu Graczykowie, czyli Buła i spóła

ale niestety ludziom w Polsce brak poczucia humoru,najczesciej smieja sie z prymitywnych serialów typu rodzina bandich :]
no a jak Polak czegos nie rozumie to od razu to potępia...ehh

ocenił(a) serial na 1
zacharjasz

Ja mam bardzo wiele poczucie humoru, a nie przepadam za tym serialem. Niektóre odcinki wogóle niesą zabawne, wręcz żałosne.
Wolę już oglądać Rodzinę Bundych (czy jak to określiłeś: Bandich] niż ten prymitywny, bezsensowny serial ;]

ocenił(a) serial na 1
zacharjasz

Wszystko ładnie pięknie ale mnie to nie śmieszy...

Birke_La_Folle

Dla mnie serial jest niezły. Pan Paweł Wawrzecki gra bardzo dobrze. A i reszta aktorów wczuwa się w role.

Domin_X

mi się ten serial podoba, pozwala się rozerwać i pośmiać z głupot :) a Paweł Wawrzecki gra znakomicie !!

zacharjasz

A ja uważam ,że Bundy to najwyjebistrzy serial komediowy na świecie,ale Buła to obok Kiepskich i Miodowych lat najlepszy serial w Polsce.

ocenił(a) serial na 10
Heidi666

za rodzina bundy nie przepadam ale buła i spóła jest zajebiaszczy

Heidi666

Zarówno miodowe lata jak i buła i spóła mnie nie przekonały. Ten sam naciągany humor. Dziwię się że powstało tak dużo odcinków. Daleko od noszy to inna liga, którym te dwa seriale nie dorastają do pięt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones