PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91473}

Graczykowie

4,5 14 797
ocen
4,5 10 1 14797
Graczykowie
powrót do forum serialu Graczykowie

Czy ktoś wie gdzie kręcono czołówkę serialu, a mianowicie gdy Wiesiek, Jadzia, Malina i Rafał kłócą się pod blokiem, a następnie wchodzą do środka?

użytkownik usunięty
Faraon_5

pod moim blokiem hihi ;)
hmm pewno w warszawie na którymś osiedlu

Tyle to i ja wiem, chciałbym wiedzieć dokładnie który to blok i na jakiej ulicy.

ocenił(a) serial na 10
Faraon_5

Scenę z pierwszej czołówki w której Wiesiek przygląda się kobiecie z reklamy bielizny był nagrywany w Warszawie na ul. Puławskiej. Co do Twojego pytania, to bardzo trudno określić to miejsce. Bloków w Warszawie jest mnóstwo i nie da się tak łatwo określić patrząc tylko na drzwi i kawałek okna w bloku :) Poza tym zapraszam na forum: http://www.graczykowieforum.czo.pl. Tam były poruszane podobne kwestie.

Faraon_5

Na pewno jest osiedle bezrobotnych nieudaczników życiowych (socjalne). Brzydzę się tego typu osobami gdyż mają wszystko za darmo w tym mieszkania czynsze i 700 zł zasiłku za moje ciężko zarobione pieniądze. Tego typu PATOLOGIE trzeba niszczyć oraz podwyższyć minimalną krajową.

Mariusz_1986

W kapitalizmie każdy "udacznik", także i Ty może za chwilę być tym nieudacznikiem bezrobotnym i bez pieniędzy, więc zastanów się co piszesz. Mało masz przykładów choćby z filmów amerykańskich?. Ludzie "na pozycji", ustabilizowani finansowo, materialnie, mający świetnie płatną pracę nagle ją tracą i to nie tylko pracę, ale sypie się wtedy wszystko, zabierają im dom, samochód - wsio. W Polsce jest tak samo, młodzi ludzie mają pozaciągane kredyty właściwie na wszystko, obciążone hipoteki domów i dokąd mają pracę to jest gicio, ale firmy nagle zmieniają profil lub (to zdarza się nawet wielkim korporacjom czy bankom) bankrutują i wtedy ląduje się na bruku i traci wszystko, a długi kredyty zostają i jest się w czarnej dupie. Każdy może też z jakiegoś powodu mieć wypadek, inwalidztwo, ciężką postać raka, którego leczenia całościowo nie pokrywa ubezpieczenie i nie wystarczą nawet latami gromadzone w skarpecie pieniądze - leżysz i kwiczysz. Może ci się urodzić bardzo chore, lub za młodu zachorować dziecko na jakąś rzadką, pieniądzochłonną chorobę i dodatkowo powodującą zmianę twojego trybu życia, na przykład będziesz musiał się z nim wozić po świecie po klinikach, być przy nim dzień i noc itd., itp. Młodym wydaje się że jak trzymają byka za rogi to tak będzie wiecznie, a życie zaskakuje co i rusz. Bardzo szybko można spaść z gwiazd do osiedla socjalnego, a inni o tobie bez zastanowienia powiedzą - bezrobotny nieudacznik życiowy. Zastanów się więc co wypisujesz. Pozdrawiam.

adso41

Ładnie napisane, ale takiemu głupkowi powyżej to nic nie da. Haha osiedla socjalnego to on na oczy nie widział. Mieszkania i zasiłki. Zastanawia, czemu nikt się tam nie pcha drzwiami i oknami a woli być ... bezdomnym :)

Mariusz_1986

"Na pewno jest osiedle bezrobotnych nieudaczników życiowych (socjalne)" - takich osiedli w Polsce jest niestety z 90% :P haha, nawet ci co mają apartamenty za kilka milionów są bez grosza i są licytowani. Tylko jak do tego doprowadzili?

Skoro tak ciężko pracujesz to zacznij żyć jak bezrobotny, będziesz miał luksusy o jakich piszesz.

Mariusz_1986

"-polityka: moje ulubione partie to:PO, PLS, SLD. -ulubione postacie polityczne to S. Niesiołowski, Rostowski" cytat z twojego profilu. Wg mnie ty nie masz żadnej osobowości, nawet politycznej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones