PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91473}

Graczykowie

4,5 14 797
ocen
4,5 10 1 14797
Graczykowie
powrót do forum serialu Graczykowie

siedzące na tym forum nie rozumieją i zaniżają notę

ocenił(a) serial na 9
Heidi666

to humor absurdu. Kapitalne teksty pana Jaroszyńskiego i dobre aktorstwo (Wawrzecki wymiata)

ocenił(a) serial na 8
Heidi666

dokładnie.
ten serial to taki polski odpowiednik ŚWIATA WEDŁUG BUNDYCH.
na początku też mi się strasznie nie podobał, ale z czasem to się diametralnie zmieniło:)

ocenił(a) serial na 8
Heidi666

Też mam takie wrażenie. Strasznie niska ocena.

ocenił(a) serial na 3
Heidi666

Jak dla mnie poczucie humoru w tym serialu nie było specyficzne, a po prostu czerstwe, dobrze, że "Graczykowie" tak szybko się skończyli.

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

Czerstwe, to oznacza nie świeże ?

ocenił(a) serial na 3
chemas

Jeżeli nie rozumiesz co miałem na myśli pisząc czerstwe poczucie humoru, to trudno, Twój problem.

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

Ja doskonale rozmiem, co oznacza w przenośni stwierdzenie "czerstwe", tyle że pasuje ono do tego serialu jak wół do karocy. I to jest właśnie Twój problem. But nevermind

ocenił(a) serial na 3
chemas

Mogłem to od razu napisać, poczucie humoru pana Jaroszyńskiego mnie nie bawi, tyle.

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

no i szlus :)

ocenił(a) serial na 6
grzegorz_021

A wiecie, że czerstwe oznacza "świeże"?

ocenił(a) serial na 6
Heidi666

oglądałam to kiedy byłam mała,pamiętam,że wtedy lubiłam ten serial.Teraz być może mniej by mi się podobał,ale dam 6.

ocenił(a) serial na 8
Heidi666

Muszę dodać jedo. Gdy serial przeistoczył się w "Buła i spóła", czyli postawiono przede wszystkim na Wawrzeckiego, serial zrobił się jeszcze lepszy. Paweł Wawrzecki to gigant.

chemas

Zgodze sie, choc trzeba oddac, ze w Graczykach, jest troche odcinkow, gdzie Wawrzeckiego nie ma w ogole i tez sa smieszne.

ocenił(a) serial na 8
literaat

Oczywiście, że tak

ocenił(a) serial na 6
Heidi666

Specyficzny serial do którego trzeba dojrzeć. Opiera się głównie na dobrej grze aktorskiej i absurdalnym humorze. Nie jest to serial dla każdego bo jest dosyć statyczny i mało efekciarski. No ale tak jak pisałem, trzeba do niego dorosnąć. Jak pierwszy raz go oglądałem, ponad 10 lat temu to też wydawał mi się drętwy, a teraz zupełnie inaczej na niego patrzę i nawet mi się podoba.

użytkownik usunięty
Heidi666

Serial jest ŚWIETNY, zdziwiłerm się, kiedy zobaczyłem średnią.

Heidi666

No ja też nie wiem, strasznie sie lacham jak widze coraz kolejny odcinek graczyków

ocenił(a) serial na 10
PPWojtek

ja wole Graczyków od Buły, ale to i to dla mnie rewelacja. ogladam codziennie na polsat2 i atm rozrywka

Heidi666

nie jestem dzieciakiem a kompletnie mnie nie rusza tego typu humor jeżeli w ogóle można nazwać to humorem

bulka2609

nikt Ci nie każe tego lubić ...Taki humor trzeba "załapać " .W tym serialu śmieszy zachowanie drobnych krętaczy ,hazardzistów ,zazdrości w małżeństwie ludzi w średnim wieku .Ten serial został zrobiony za bardzo niedużą kasę ,a jest i tak rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 10
Heidi666

Zgadzam się z Tobą. Serial jest oparty na absurdalnym humorze. Pełno w nim dwuznaczności. Jedna osoba mówi o tym, druga o tym. Sam jako dziecko nie za bardzo lubiłem ten serial. Teraz jest dla mnie najlepszy ze wszystkich. Świetna gra bohaterów, rewelacyjne dialogi. I to wszystko jak powiedziałeś/aś za niedużą kasę. Dla mnie "Graczykowie" są dużo lepszym serialem od popularnych "Kiepskich". Nie trzeba żadnych greenboxów ani efektów specjalnych, żeby serial był dobry. Wystarczy, że akcja dzieje się zazwyczaj w jednym pomieszczeniu.

A co w tym uwielbianym przez dzieciaków ŚWK jest dobrego? Przekręcanie wyrazów, rozmowy pod kiblem? Może to i czasem jest śmieszne, ale ma się nijak do rewelacyjnych Graczyków i Buły.

ocenił(a) serial na 3
Heidi666

Wybitna lipa, która na szczęście skończyła się po roku kręcenia. Kiepscy rządzą.

ocenił(a) serial na 1
Kamecha

Masz rację, aż dziwie się, że telewizja powtarza to "arcydzieło".
Takie coś powinno zostać zapomniane.

Pablo99_2

Graczykowie trafili na swój czas w latach 90 to było śmieszne nie ma tam ani jednego powiedzenia czy gagu który zapadł by w pamięć jak w kiepskich Waldus mam pomyślał albo w pośredniku byłeś. Po drugie obsada poza swietnym Wawrzeckim reszta taką sobie Buczkowski w wszystkie role gra z taką samą miną na twarzy . Czy w filmach . Pamiętam że oni zawsze grali w zdrapki wysłali kupony startowali w teleturnieju.

Pablo99_2

Serial leci o 6 rano na Comedy Central dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 8
Heidi666

Zgadzam się. a serial fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones