PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4 564
oceny
7,7 10 1 4564
Greek
powrót do forum serialu Greek

Bohaterką, która irytuje mnie przez cały czas jest Casey. Niby jest jedną z głównych postaci więc powinna być pozytywna ,ale taka nie jest. Rani wszystkich mężczyzn tym swoim niezdecydowaniem, nawet Rebecca, która jest przez co niektórych odbierania źle nie draźnie mnie jak Casey. A wy co o tym sądzicie?

ocenił(a) serial na 10
prodigy532

A już myślałam, że tylko mnie ona drażni. >< Jest taka taka niepewna i wystraszona O.o?

ocenił(a) serial na 6
prodigy532

dokładnie. a jeżli chodzi o facetów to od drugiego sezonu nie mogę znieść jej brata

karinka101

Do Rustyego nic nie mam. Jest przyjemnym kujonkiem, który na studiach przeżywa najlepszy okres w życiu, podoba mi się to, że gadając z Cappym, zawsze podsuwa mu coś co zmusza go do działania. Ale Casey drażni mnie, ale w sumie zawsze się cieszę jak jest razem z Cappym.

prodigy532

jest wkurzajaca, ale ciesze sie ze wkoncu zdecydowała sie wrocic do Cappiego :)

ocenił(a) serial na 10
prodigy532

W ogóle żeńskie postacie są słabe, poza Rebbecą, którą na początku trudno lubić, ale jest wyrazista, odróżnia się od pozostałych - głupiutkich i milutkich. Casey mnie drażniła, szczególnie na początki, typowa osoba, która się przejmuje tym co inni myślą, nie ma własnego zdania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones