PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243283}
6,5 1 568
ocen
6,5 10 1 1568
Green Green
powrót do forum serialu Green Green

!!!

ocenił(a) serial na 10

Apeluje do wszystkich filmweb' owców aby obejrzeli te świetnie anime!
Praktyczne i idzie się popłakać... ZE ŚMIECHU!
Ja właściwie nie potrafiłam na niego patrzeć bo dostawałam ataku śmiechu za każdym śmiesznym ujęciem.
Co prawda widziałam film tylko po Japońsku z napisami Polskimi ale i tak był prześwietny!

ocenił(a) serial na 7
KrrraKsa_xP

Owszem, bardzo fajne anime. Zarykiwałem się ze śmiechu, zwłaszcza z tych trzech erotomanów.

ocenił(a) serial na 8
Robson

Tak, ta trójka rozwalała, zwłaszcza w 6 odc gdy byli zamknięci w magazynie

Robson

Anime fajne, dało się pośmiać, jednak do Kanokon'a mu daleko. Dałbym 8/10 ale przez to zakończenie moja ocena spadła do 7/10. Twórcom zabrakło już chyba pomysłów.

ocenił(a) serial na 6
arni583

Wydaję mi się, że twórcom od samego początku chodziło, żeby stworzyć anime składające się z 12 odcinków. :)

ocenił(a) serial na 10
KrrraKsa_xP

"Co prawda widziałam film tylko po Japońsku z napisami Polskimi ale i tak był prześwietny!" a jak Ty inaczej chciałbyś oglądać? :P Dubbing w anime uważam za profanację ;) Już prędzej nauczę się Japońskiego niż obejrzę ulubione anime (jest ich wiele) w innej wersji językowej niż oryginalna. ;)

ocenił(a) serial na 10
pabelard

cudo normalnie z tych kolesi polewka była... 10\10 komiczne a do tego nawet trochę romantyzmu:P tylko zakończenie mnie zdziwiło trochę:( żal mi tej midori i yuusuke :( chcialbym dalsze czsci

MichaelMyers2

Zakończenie było beznadziejne, kto by pomyślał że z komedii ecchi twórcy przejdą w ostatnim odcinku do melodramatu. Brak happy endingu to dla mnie nieporozumienie.

Cała seria śmieszna i zabawna... klimat jest lekki, przyjemny i to wszystko musieli spaprac ckliwą końcówką. Szkoda Midori.

amerykanski_madafakir

Podsumowując
Świetna komedia ecchi + wzruszające smutne zakończenie to nic dobrego. Wybija z rytmu i usuwa uśmieszek z twarzy.

ocenił(a) serial na 6
pabelard

Dokładnie! A jeśli chodzi o dubbing (eng) to tylko w Death Note! W tym anime wypada naprawdę genialnie. To jest jedyne anime którego nie obejrzałem w oryginale i nie żałuję ;d Co prawda słuchałem oryginał ale w tym przypadku jestem za dubb'em ;)

ocenił(a) serial na 1
KrrraKsa_xP

Gadanie. Humor miejscami nawet w porządku, ale cała reszta leży. Szczególnie myślenie (jeżeli w ogóle da się to tak nazwać) męskich postaci. Żeńskie też wcale nie za dobre.

ocenił(a) serial na 10
KrrraKsa_xP

Każde anime (i nie tylko) oceniam indywidualnie w jego własnym podgatunku, a nie w odniesieniu do całości. W swojej kategorii, czyli komedia-ecchi, Green Green jest dla mnie 10/10. Wiadomo, że nie jest to tej samej wagi dziesiątka jak wystawiona np. dla Death Note, GTO, Clannad: After Story czy FMA, ale też się liczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones