PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243283}
6,5 1 568
ocen
6,5 10 1 1568
Green Green
powrót do forum serialu Green Green

O tym serialu można powiedziec, że jest to jedna z najlepszych komedii (animowanych)
jakią kiedykolwiek widziałem. Po roku oglądania głupich amerykańskich komedii
postanowiłem zaczerpnąc trochę z japońskiej kultury. Tak jak myślałem, nie zawiodłem
się. Green Green to sposób na chwilowe odciągnięcie się od np: zimowej nudy. Tak się
wciągnąłem, że "pochłonąłem" cały ten serial (wraz ze dwoma odcinkami specjalnymi) w
jeden dzień. Można powiedziec, że to rutyna ktoś się w kimś zakochuje i pewnie będą
razem..... heh.... nic bardziej mylnego. Całej pikanterii dodaje również "niezawodne" trio
BAKA. Ich wybryki i lekko zboczone pomysły, jeszcze bardziej nakręcają ten serial.
W Green Green nie zabraknie również pięknych dziewczyn z trochę (według mnie) zbyt
dużym biustem, jak na 16-17 latki (rozmiar od C do E).
Mogę dodac, że drugi odcinek specjalny to brakujące zakończenie historii.

Pozdro do BIALAKA.


PS: Jak chcecie to nie czytaj cie dołu.
1.Tyczy się dzieci serial od lat 15+ nie "18".
2.Nie budujcie takich tasiemcowatych zdań, jak ja to uczyniłem, ponieważ na maturze
odejmuje się punkty za zdanie które wyklucza drugie, bądź początek zdania nie zgadza
się z jego końcem. xD
3.Na lapcie nie mam Ć.
4.Uwagi piszcie na PW.

Bialak

Jak rozumeć odcinek specjalny OVA (nie ero-lutions!)? To inna interpretacja historii bohaterów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones