PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243283}
6,5 1 568
ocen
6,5 10 1 1568
Green Green
powrót do forum serialu Green Green

Chciałabym to skomplementować, ale nie umiem. Totalna porażka, obejrzałam tylko dlatego, że jak coś zacznę to muszę dokończyć. Oczywiście jako tako, da się przeżyć, ale nie polecam.

rowspa

No cóż jeśli chodzi o fabułę,wątki miłosne i przesłanie to faktycznie 1/10 XD Tu zgodzę się z tobą w 100% :P Ale trzeba pamiętać że różne anime różnie się ocenia :D A to powinno się oceniać pod względem dawki humoru bo o to tu głównie chodziło(kwestie jakowych problemów problemów dorastania jakie miały być przedstawione w zamyśle pominę milczeniem :P ).Nie zmienia to jednak faktu że dałem 10/10.Czemu??? Bo takiej dawki śmiechu daaaawno nie miałem XD Swoją drogą nie sądziłem że mimo takiego natężenia humoru jednego gatunku będzie on śmieszny tak samo do końca :) To warto podkreślić.Anime śmieszy od początku do końca.Jeśli ktoś lubi takie poczucie humoru to dłuuugo tego anime nie zapomni :D a jeśli nie to radze dać se spokój po pierwszym odcinku :P

ocenił(a) serial na 10
raxer777

popieram... tylko 13 odcinek mi nie leżał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones