PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 093
oceny
7,5 10 1 24093
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

Siema, Serial Grimm naprawde mnie wciagnal szkoda ze nie bedzie nastepnego Sezonu, bo przez to ze nie bdzie nie wiadomo jest czy Rossali urodzila, co dalej bedzie z Diana i Kelllym. Naprawde chcialambym zeby powstal 7 sezon. To jest najlepszy Serial z tego gatunku....

ocenił(a) serial na 10
majka1111

Rzeczywiście, to najlepszy serial, jaki oglądałem w tym gatunku. Film wielowątkowy, inteligentny dowcip, spora dawka psychologii. Naprawdę, świetny. Może jednak będzie sezon 7 ?
Już piszę do Netflix 'a.

ocenił(a) serial na 7
majka1111

Dla mnie ostatnie sezony zniszczył świetnie rozwijającą się fabułę nowymi przesadnie bombastycznymi wątkami i kolejnego już na pewno bym nie oglądał. Jeśli chodzi o wspomniane przez ciebie wątki to przecież na koniec ostatniego odcinka mieliśmy krótką scenę dwadzieścia lat później która mówiła o nich wszystkich...

ocenił(a) serial na 10
majka1111

Wiadomo - na końcu jest wzmianka o trojaczkach.

majka1111

Z całym szacunkiem do Twórców serialu ale ciesze się że się skończył. Inaczej juz nie byłby taki dobry

Kasmilla

Diabeł był zbyt oczywistym wrogiem a i tak go wymyślili i jeszcze nie robił dobrego wrażenia.

ocenił(a) serial na 9
Kasmilla

Zgadzam się. Lepiej nic na siłę nie ciągnąć, bo tylko gorzej to wychodzi.

ocenił(a) serial na 7
majka1111

Dobry serial i żeby taki pozostał musi mieć koniec, ani ciągnąć na siłę. Co do najmłodszego pokolenia, to przecież na samym końcu jest o nich wspomniane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones