Grimm (2011-2017)
Grimm: Sezon 2 Grimm Sezon 2, Odcinek 4
Odcinek Grimm (2011-2017)

Quill

8,2 739
ocen
8,2 10 1 739
Grimm
powrót do forum s2e4


i po kolejnym odcinku
- początek odcinka wyglądał jak z Walking Dead, facet strasznie przypominał mi Ricka, ale oczywiście nie było żadnego zombie, tylko Wesen chore na paskudną chorobę
- Monroe i jego podryw na koszyk po babci hahaha
- Juliet dalej nie kojarzy Nicka, a kapitan dalej prowadzi z nim dwuznaczne rozmowy
- Hank nad wyraz dobrze przyswaja nowe informacje, za to Wu musiał kogoś zastrzelić
- na koniec najważniejsze - w mieście pojawił się nowy Kosiarz

ocenił(a) serial na 6
kosovitz

Monroe jest genialny z tymi swoimi tekstami :D uwielbiam go :D i lepiej jest go słuchać oryginalnie po angielsku niż czytając napisy po polsku ;)

Dodam jeszcze, że hydraulik wygadał się Juliet o tym, że Nick jest Grimmem ;) próbował co prawda z tego jakoś wybrnąć mówiąc, że to określenie na dobrego glinę (hahah) ale chyba niezbyt mu się to udało :D
I kot uciekł (może kiedyś się jeszcze pojawi?)

Nie wiem jak Wy, ale uważam, że naprawdę z odcinka na odcinek ten serial wygląda coraz lepiej. Tylko niestety porobiło się w nim milion nieskończonych wątków i teraz moja cierpliwość jest jeszcze bardziej wystawiona na próbę ! :

ocenił(a) serial na 8
greensprout

musze przyznac racje, jeden z nielicznych seriali ktory mnie tak zaciekawil.. pamietam pierwsze odc jak ogladalem to mysle sobie kolejny niczym nie wywyzszajacy sie serial ale ogladajac kazdy kolejny jest coraz ciekawiej i chce sie od razu obejrzec nastepny:D
Ha Monroe jest dobry, tez go lubie i tego policjanta Wu maja panowie poczucie humoru, za moment przystepuje do 4 odc 2 serii;)

greensprout

mam nadzieję, że kota coś trzepnęło, a nie łazi po mieście i wszystkich drapie, przecież Renard nie będzie jeździł i po kolei wszystkich całował ;p

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

mnie tylko martwi wątek z kotem, mianowicie mam nadzieję, że po tym jak gwałtownie opuścił klatkę i wskoczył na sufit z zamiarem ataku na lisice : P to mama nadzieję że z Juliet nie zacznie się tak dziać jak z kotem :D

no i wątek rodziny królewskiej powrócił ... kolejny kosiarz do zabicia... dobrze , że Hank wszystko ładnie przyjmuję :P i może pomóc co nie co : )

na końcu odcinka zapowiedz następnego odcinka równie emocjonująca ! nie mogę się doczekać : D:D

P.S: ciekawe czy przy takim dobrym odbiorze 2 serii przez widzów planują 3 serie :D

ocenił(a) serial na 7
Magii_Mistrz

Nie no Juliette została już uleczona, kota nikt nie całował. ;DDD

Myslę, że jeszcze za wcześnie na przewidywania, czy przedłużą serial na kolejny rok. Na razie ma dobre wyniki, jeśli z podobnymi dojedzie do połowy sezonu i dalej to jak najbardziej ma szanse. Stacja NBC nie miała za wiele hitów ostatnimi laty.

ocenił(a) serial na 6
kosovitz


ja się potwornie wkręciłam ;o nie mam pojęcia dlaczego... nie jestem fanką seriali


kosovitz, myślę, że ten kot tak zadziałał tylko na Juliet i nie będzie działał na wszystkich innych ludzi ;) w tym czy innym razie ;)

i na pewno z Juliet nie będzie się działo to, co z kotem :D
boję się tylko, że teraz Juliet może zakochać się w Renardzie - skoro wybawił ją jako książę ze snu... albo, że po prostu zostawi Nicka - skoro go nie pamięta i właściwie nie kocha...


mam nadzieję, że planują 3 serię ;D

greensprout

według wywiadu z Bitsie Juliet nie uwierzyła w wyjaśnienia pt. 'dobry glina' i ma rozpocząć swoje prywatne śledztwo, żeby dowiedzieć się kim jest Nick, a Juliet i Renarda określiła jako 'inextricably connected' (nierozerwalnie połączonych)

ocenił(a) serial na 6
kosovitz

no to z tym śledztwem było do przewidzenia; a "nierozerwalnie połączeni" niezbyt dobrze brzmi i niezbyt dobrze zwiastuje dla Nicka...

ocenił(a) serial na 6
kosovitz

i dlaczego zapowiedź następnego odcinka mówiła o odcinku, który ma wyjść 28września? tzn. że następny będzie dopiero 28ego ? ;o

ocenił(a) serial na 7
greensprout

No niestety, zrobili mocne wejście, ale jak przewidywałam będzie kilka dłuższych przerw w emisji w ciagu roku, żeby rozciagnąć odcinki na normalny czas trwania sezonu jesienno-zimowego.

greensprout

dziwne, bo na kilku stronach jest info, że następny odcinek jest 10 ;/
'The Good Shepard' to odcinek o kościele Wesen, a Monroe ma pomagać Nickowi i działać pod przykrywką

ocenił(a) serial na 6
kosovitz

liczę na to, że tak właśnie będzie - że 10 będzie następny...

greensprout

no niestety, w NBC w poniedziałek zaczął się nowy sezon The Voice i wszedł nowy serial New Normal, dla Grimm zabrakło miejsca ;/

ocenił(a) serial na 9
kosovitz

Może i po kolejnym odcinku, ale następny dopiero za 25 dni.

sasquatch_2

to promo na końcu 2x04 odnosi się do 2x5 i 2x6
2x06 'Over my dead body' : Angelina wraca do miasta ze złymi wieściami, Nick prosi Hanka o pomóc w ochronie Monroe, a Renardowi złoży wizytę stara znajoma, grana przez Alice Evans

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones