Grimm (2011-2017)
Grimm: Sezon 5 Grimm sezon 5, odcinek 12
odcinek Grimm (2011-2017)

Schwarzwald

Into The Schwarzwald 43m
8,3 364
oceny
8,3 10 1 364
Grimm
powrót do forum s5e12

W sumie temat dotyczący nie tylko tego odcinka, ale wie ktoś może po jakim czasie od daty premiery można się spodziewać nowego odcinka na torrentach?

ocenił(a) serial na 3
warlocks

Nie kradnij bo to nie ładnie

ocenił(a) serial na 9
Wolfman_PL

juz jest

ocenił(a) serial na 9
warlocks

Odcinek pojawia się zawsze po 2-3h godzinach... Gorzej z napisami.

Gerard546

Napisy to nie problem. Zazwyczaj i tak nie mam cierpliwości i oglądam bez jak tylko odcinek jest dostępny ;)

warlocks

Swoją drogą przełomowy odcinek. W setnym odcinku rozwiązali sprawę związaną z kluczami-mapą. Końcówka daje mniej więcej (chyba mniej) odpowiedzi ale na prawdziwe przyjdzie poczekać na następny odcinek gdy Nick i spółka zaczną omawiać zagadnienie (jak zawsze :D).

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Mam nadzięję, że pociągną główny wątek a nie, że heja wycieczka do Deutchalnd no i tyle ;d
a to co znaleźli , to mi na myśl przychodzi, że jeśli to ma być jakiś artefakt mocy to wdłg. mnie to jest gwóźdz a krzyża Chrystusa albo kawałek włóczni co go przebiła.... i ma moc uzdrawiania wszystkich chorych.. jak było widać jak uleczyło Monroe ;d:)


pzdr

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Obstawiałem Całun lub Włócznie. Wygląda na to że dobrze, bo mamy teraz to i to xD

ocenił(a) serial na 10
Daroo_3

Masz rację : ) ! zobaczymy co z tego dalej będzie.. mam nadziję,że nie schowają tego gdzieś w cho#*^&$ę i zapomną o tym i wrócą do jakiś malutkich pobocznych wątków ;/ a o tym , że mają artefakt starożytny który chciał każdy zdobyć i o, którym była mowa w 1 sezonie jak już Monroe przeglądał mapę... dopiero sobie przypomną jak ktoś zostanie śmiertelnie zraniony i wtedy?..................łoooo mamy przecież schowany 10 odcinków temu artefakt co wszystko leczy ; p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones