Grimm
powrót do forum 5 sezonu

Sezon V

ocenił(a) serial na 10

Niedługo premiera sezony V! Czego oczekujecie od najnowszych
przygód Grimma?

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

akcji odkrywania tajemnic a mnie zbednch proceduralnych odcinkow

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Ja chcę zobaczyć wreszcie akcje z kluczami!

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

kurde ja tez jak na razie malo jest tego

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Bardzo mało. Bo co w sumie wiemy? Klucze są mapo prowadzącą
do skarbu. Dwa klucze ma Nick, trzy rodzina kapitana, a co z pozostałymi 3?
Nie wiadomo. A ja chcę wreszcie się dowidzieć kto ma pozostałe klucze no i co jest tym skarbem.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

Rodzina kapitana ma chyba 4, o ile dobrze pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
dominik3128

Masz racje, to ja kopsłam się w obliczeniach(skąd mi się wzięło
8 kluczy?). Oczywiście 4 klucze ma rodzina
kapitana. Nick ma dwa. I jeden pozostaje tajemnicą

Mar_28

Tego typu odcinki w Grimm mi o dziwo nie przeszkadzają, ale tak, jak wy, liczę, że dotrzymają słowa z rozwiązaniem wątku kluczy.
Nie obrażę się też za jak najwięcej Meisnera i coś do roboty dla kapitana.

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

jestem obecnie w półowie3 sezonu i... znow mamy procedural tak jak w 1 sezonie..nie patrzac na historie hexinbeast ,,malo rozwiazania co do kluczy i co z matka sie stalo Nicka nic zero..zobaczymy dalej..

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

Mi też nie przeszkadzają. Ale troche kichowato, że odcinki o głównej
fabule są raz na jakiś czas. Dopiero pod koniec sezonu zaczyna coś sie dziać.
A tak to mamy od sprawy do sprawy. Troszkę to nudnawe.

Więcej roboty dla kapitana- jestem na tak. Bo jak znowu będzie tylko
siedział w biurze to ... no porażka.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

a jak dac kapitanowi wiecej pola do zagranai swietna postac,,lepsza niz ten murzyn co tylko chodzi i chodzi i nic nie wnosi do fabuły lepszy jest...

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Hank miał swoje 5 minut. W sumie to nie jego wina, ze jest tylko człowiekiem.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

haha no tak nie jego wina tylko rezysera haha,jak dla mnie do usmiercenia ,,za to RUBEL-TRUBEL fajna postac ahha

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Prawda. No ale to Nick ma być tym super hiper reszta robi za tło.
Teresa jest super. Oby w tym sezonie było jej więcej.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

no ba ale hanka bym jzu usmiercil wiesz zeby cos sie dzialo i FU-HU by zaja jego miejsce i chodzil z Nickiem,+Tereska Trubel

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Oj tam. Hank jest ok. W IV sezonie się rozkręcił i miał
kilka fajnych akcji. A Wu jest specyficzny:D Lubię jego
poczucie humoru. W sumie nasz Grimm ma wielu pomocników. I nie raz potrzebował ich pomocy. Fajnie, ze każdy ma jakąś rolę w tym grimmowym zespole.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

NO NIBY TAK racja to racja;)hanki sie rozkrecil,faktycznie jak na razie jestem w polowie jest dobrze jak na 4 sezon zobaczymy dalej..

VanMaanena

To ja chyba jestem jedyną osobą, która jej nie lubi, jedynie Juliette nie lubiłam bardziej od niej

Co do nowego sezonu to ja widzę trochę sprzeczne info, bo raz mówią, że zemsta, Nick rzuca odznakę, klucze itd. a teraz David się cieszy, że koniec z rodzinami królewskimi i wracają sprawy tygodnia...

ocenił(a) serial na 10
kosovitz

Terasa jest ok. Za to Juliette... uh. Em. No nie będe używać
brzydkich słów, bo to forum publiczne, więc powiem- cieszę się, że ta postać zniknęła z serialu.

Hm, Myślę, że tu bardziej chodzi o tą konkretną
rodzine królewską. Co do reszty to nie wiemy.

ocenił(a) serial na 8
VanMaanena

własnie skonczylem 4 sezon i...od poczatku do wiekszej polowy sezonu jest super,ale potem odcinki od czapu nudne i na koniec koncowka o taka wczesniejsze byly mocniejsze tu tylko ze 2 ostnie dobre,ogolnie sezon lepszy niz poprzedni,ale koniec ma slaby trcohe,pojawienei sie matki 1seznie ,czy zamkniecie w trumnie czy stracenei mocy to bylo cos atu co lipa..no ale nic ogladamy dalej bo serial clakiem fajny

ocenił(a) serial na 7
VanMaanena

Ja chętnie się dowiem, czy któreś z moich "domysłów" się sprawdzi:

1. Co będzie z Adalind? Niby była zła, niby knuła, zdradzała itd, ale jak dla mnie to ciekawa postać wnosząca chaos i zagadkowość. Jest to taka zagubiona duszyczka, która chce być happy i żeby ktoś ją pokochał. Teraz ma dziecko z Grimmem i co z nią będzie? Może Nick weźmie ją do siebie skoro chata wolna i się nią zajmie skoro nosi jego dziecko i może pojawi się uczucie? Pozbyła się mocy w imię dobra, więc może coś z tego będzie? A może to chwilowa utrata mocy, bo wiemy jak bardzo Adalind pragnęła tej mocy i może nic między nimi nie będzie, bo Nick jej nie wybaczy tego całego zamętu, który zrobiła?

2. Co będzie z dziećmi? Jedno dziecko jest połączeniem Hexenbiest z Cauberbiest krolewskiej krwi i ma ogromne moce hmm może to Hexcaubiest? Niby połączenie 2 złych, ale dziewczynka daje oznaki dobra. Drugie to połączenie Hexenbiest z Grimmem i może być Grimmem nad Grimmami. Może być Hexgrimmem, mieć też ogromną siłę i walczyć po jednej stronie z siostrzyczką Hexcaubiest przeciwko królewskim i tej całej partyzantce? A może braciszek będzie dobry, a siostrzyczka zła i tylko braciszek będzie mógł ją powstrzymać? A może będzie odwrotnie i siostrzyczka okaże się dobra, a braciszek z racji, że może być super Grimmem i to weźmie nad nim wyższość, że ma geny złej mamusi i zacznie zabijać weseny jak i Grimmów, bo będzie miał ich za nic i tylko siostrzyczka będzie mogła go powstrzymać? To nie przypadek, że dzieci są mieszanką i przeciwieństwem.

3. Co z kapitanem? Czy jest dobry czy zły? Niby pomaga, niby jest prawy itd, ale to ciągle królewski. Lubię go i nawet jak ma być zły to niech będzie, ale tak mi się zdaje, że ta jego cała "dobroć" to niezła przykrywka na jego korzyść.

Co do innych to lubię Buda za strachliwość i panikę, Wu za wypowiedzi, w których ma pijackie spojrzenie i minę jakby był naprany, lubię też Trubel za jej szacun i oddanie, ale jest strasznie drętwa, jakby miała kij głęboko w d'''ie. Może jej potrzeba chłopa. Oczywiście Monroe i Rose nie można nie lubić, bo na ich miłość banan sam pojawia się na pycholu, a co do Hanka to jest dla mnie obojętny. Co do Julie to przez 2 sezony była nijaka i irytująca, w 3 zacząłem ją tolerować, bo była pozytywnie nastawiona, chętna do pomocy i motywowała Nick'a, ale w 4 sez pod koniec chciałem by ktoś ją zabił i alleluja stał się cud.

Kluczy raczej szybko nie odkryją, bo to główny wątek i o to każdej stronie chodzi, więc serial szybko by się skończył, a jak to się mówi "Show must go on", więc stawiam, że Nick będzie chciał załatwić wszystkich z królewskich za matkę... no może prócz kapitana... przynajmniej na razie :P

ocenił(a) serial na 7
DominiQs86

Zapomniałem dodać, a jak niby Nick i jego wesoła kompanija poradzą sobie bez ksiąg i broni? Oj łatwo nie będzie :P

ocenił(a) serial na 10
DominiQs86

Omg wreszcie ktoś kto ma podobne zdanie! T^T aż się wzruszyłam. No dobra... może nie. Ale i tak się cieszę!

1. Nick na 100% zamieszka razem z Adalind i z ich synem. Oczywiście na początku nie będzie łatwo, ale
może z czasem się polubią. Może pojawi się przywiązanie. Może coś innego. W IV widzieliśmy trochę inną Adalind- zagubioną, trochę bezbronną no i nawet zdarzyły się wstawki komediowe. Myślę, że między nią a Nickiem może
pojawić się coś fajnego.

2. To jest kolejna ciekawa sprawa. Możliwe, że syn Nicka i Adalind odziedziczył coś po Hexenbiest. Przecież
Adalind dopiero niedawno straciła moc, więc dziecko może być takim mixem.Ale pewnie wyjdzie albo, albo. Czyli: albo super grimm albo super Hexenbiest. Co do Diany... mnie ciekawi bardziej co planuje ruch oporu. Oddadzą dziecko matce? Czy może mają jakieś inne plany? Nie wiadomo. Jednak wydaje mi się, że Adalind będzie chciała odzyskać Diane, więc znowu mogą być przepychanki. Tak sobię myślę, że lepiej będzie jeśli grimmowy zespół powie Adalind gdzie jest jej dziecko... wszyscy wiemy czym może się skończyć okłamywanie nasze ex Hexenbiest. Ja nadal uważam, że Adalind będzie chciała odzyskać nie tylko Diane ale i też własną moc. Uważajmy!

3. Kapitan na razie jest po dobrej stronie jakoś nie zapowiada się, żeby miał nagle zmienić front.
Ale kto wie co się stanie później.

Bud jest fajny. Z natury jest strachliwy, ale jak trzeba to i stanie w obronie przyjaciela, nie? To taka
strachajła o wielkim sercu. Uwielbiam te momenty kiedy się denerwuje i plecie trzy po trzy. Wu też jest
zabawny i zawsze rzuci jakaś teorią od czapy, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać. Hank też jest mi obojętny
miał swoje pięć minut i tyle. Trubel nie tyle jest drętwa co emocjonalnie wycofana. Ciężko przychodzi jej wyrażanie emocji... ale i tak jako grimm wymiata. Koniec z Juliette radujmy się! No przepraszam, ale naprawdę nie cierpiałam tej postaci! I stał się cud- nima jej.

Wiesz no... musi być jakaś tajemnica. Jakby za szybko odkryli gdzie jest ten klucz
to nie byłoby zabawy i tego dreszczyku emocji pt "co dalej"

ocenił(a) serial na 7
VanMaanena

Pożyjemy, zobaczymy i na pewno pogdybamy :)

ocenił(a) serial na 9
DominiQs86

krótko chce zobaczyć jeszcze nicka zombie:)

ocenił(a) serial na 10
VanMaanena

Czy ktoś wgl się orientuje kiedy w polsce wyjdzie 5sezon, Canal + jak narazie jest w tyle z sez4. Może admin?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones