PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782140}

Grzesznica

The Sinner
7,6 42 244
oceny
7,6 10 1 42244
6,3 3
oceny krytyków
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

Zaskakująco niezły, gęsty, nawet niepokojący klimat. Jessica Biel na razie przekonująco, fajna, niejednoznaczna rola Pullmana. Bardzo na plus ograniczenie do absolutnego minimum "tła" za główną osią fabuły, co rzadko można powiedzieć o serialach. Jak można było się spodziewać, zabójstwo "bez powodu" najprawdopodobniej ma swój, dość mocno zakorzeniony w przeszłości bohaterki powód, co zasugerowane jest już (moim zdaniem nieco zbyt dosadnie) w tym odcinku.
Zapowiada się naprawdę w porządku. Pomysł chwytliwy, mnie ten odcinek wstrzyknął tę nutkę zainteresowania, dzięki której czeka się na kolejny. Na razie ostrożnie, ale jest szansa, że będzie to serial, który oglądasz nie tylko dlatego, że chcesz znać zakończenie (obym nie wykrakała!)

ocenił(a) serial na 7
gabunia88

Jest nieźle. Nie świetnie, ale zapowiada się na całkiem przyjemny serial. Wypociłem recenzję pierwszego odcinka (właśnie zaczynam drugi) i suma summarum jest to pozycja głównie dla wytrwały, niekoniecznie wytrawnych fanów kryminałów. Reszta może być rozczarowana. https://popkulturysci.pl/the-sinner-2017-recenzja/

dariuszfilipek

Gdzie to można obejrzeć?

piotr_chudzik

Wszędzie. Na cda np.

ocenił(a) serial na 8
gabunia88

Mnie też się serial podoba ale mam nadzieję, że w rzeczywistości policja w USA nie doszukuje się tak bardzo motywu u zabójcy - dzieje się tak tylko na potrzeby serialu.

skalorek

Serial był kręcony na podstawie książki niemieckiej autorki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones