Grzesznica
powrót do forum 2 sezonu

Julian

użytkownik usunięty

Skoro ojcem Juliana jest ojciec Heather, skąd taka ciemna karnacja dziecka? Oboje rodziców musieli mieć dwa geny recesywne odpowiadające za jasne włosy i skórę, więc Julian nie mógłby wyjść taki ciemny? Czy ja coś mylę?

Pierwszy sezon był naprawdę świetny, zagadka łączenie faktów zaskakujące zakończenie. Drugi sezon oglądało mi się również naprawdę dobrze do momentu gdy nie okazało się że jedną z głównych niewiadomych jest to że czarne dziecko jest potomkiem dwójki białych. Główną frajdą oglądania seriali czy filmów detektywistycznych jest dochodzenie do prawdy razem z główną postacią, zakończenie które jest nierealne absolutnie psuje cały sens dedukcji i jakikolwiek realizm historii, czegy efektem jest dla mnie zakończenie oglądania całej reszty serii, gdyż nie widzę sensu w dochodzeniu do prawdy w sytuacji gdzie twórcy serialu równie dobrze mogliby wyjaśnić całą zawiłość fabuły pojawieniem się statku z cywilizacją obcych która ingerowała w życie bohaterów od samego początku.
Serial ogląda się świetnie ale ostatecznie nie ma on sensu, a szkoda bo wystarczyło nie wymuszać ideologicznego prania mózgu typowego dla produkcji Netflix

Myślałam o tym przez cały sezon. Wzięli muzułmanina, żeby zgadzała się ilość odmiennych aktorów. Ale pasował mi w tym sezonie jak pięść do oka.. Co innego ciemna karnacja, a co innego rysy bliskowschodnie. Uprzedzę - nie jestem rasistką, po prostu tak mówi NAUKA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones