Grzesznica
powrót do forum 3 sezonu

Największy grzech został popełniony, a imię jego to NUDAAAAAAAA!
Pseudopsychiatryczne, pseudopsychologiczne rozważania nad walniętym gościem. Słabe to bardzo i męczące ogromnie. Odradzam :)

Alboalbo

zgoda, choć zaczął się ciekawie to ta psychologia dla ubogich i dziwadła Nicka i Jamiego plus fatalna końcówka powodują ciarki żenady jak to młodzi mawiają

mecenas17

I do tego wszystkiego detektyw ślamazara. .. Brnę, ale nie wiem czy dam radę :(

ocenił(a) serial na 4
cybulka1

Ja nie dałam xD odpadłam chyba w połowie, trzeci Grzesznik to już dla mnie było za wiele nawet jak na niezamierzoną komedię pomyłek xp

Rejka

Ja też nie dałam, tak jak napisał poprzednik pseudopsychologiczne uduchowione wywody, Jamie i Nick działali mi na nerwy, wymiękłam przy 5 odcinku

ocenił(a) serial na 4
sylwiachwedoruk

A tu jeszcze czwarty sezon, strach się bać :p

Alboalbo

Ja się umęczyłam okrutnie momentami przysypiając...

ocenił(a) serial na 8
Alboalbo

Rozbawił mnie ten komentarz, głównie wrzucanie pseudo przed przymiotnik. Ten film tak naprawdę jest o zwykłym człowieku który zabija innego człowieka. Później poczucie winy i niemożność ucieczki od wpływu przyjaciela zaczynają go zmieniać. Zaczyna mieć wrażenie że policja depcze mu po piętach, zżera go stres, zaczyna mieć dziwne myśli a nawet omamy. Nawet Harry jest tutaj jak ten policjant "nie muszę cię ścigać, sam do mnie przyjdziesz". A teraz zgadnij jaką powieść przypomina.

ocenił(a) serial na 9
Alboalbo

Moje skromne zdanie jest takie, że sezon trzeci to sztos. Tajemniczy, wciągający, trzymający widza w ciągłej niepewności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones