Grzesznica
powrót do forum 3 sezonu

wiadomo kiedy sezon trzeci wjedzie na netflixa? (tak wiem, jeszcze nie odbyła się premiera, ale pytam ile będzie przesunięcia)

artur_fan_f1

tez chcialbym wiedziec ;/

ocenił(a) serial na 7
artur_fan_f1

Na Netflix PL prawdopodobnie jesienią 2020
Na Netflix UK prawdopodobnie latem 2020 a także na BBC Four
Wczoraj odbyła się premiera pierwszego odcinka na US Network, będzie 8 odcinków, ostatni zakończy się pod koniec marca

ocenił(a) serial na 8
Promesto

już są 2 odcinki na Alltube w jęz.angielskim 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8
betti1771

dzięki za odpowiedzi

artur_fan_f1

Chciałem oglądnąć ten serial od początku, ale nie wiem czemu włączył mi się od razu drugi sezon - zorientowałem się dopiero na 4 odcinku i nie wiem, co teraz.
Czy oglądać dalej, a potem 1 sezon?

ocenił(a) serial na 6
stachu_krak

Sezon 1 a 2 to inne historie, bez związku. Myślę, że nie będzie problemu jak dokończysz ten drugi sezon.

ocenił(a) serial na 8
bee78

Sezon 1 zrobil robote, ale drugi sezon 50na50...bez rewelacji, Mam nadzieje ze 3 sezon bedzie takim samym strzalem jak 1. Polecam ludziska Berlinskie Psy. Konkretne kino.

ocenił(a) serial na 7
Daniel_Golawski

Wg mnie 3ci sezon jest niestety słaby. Czekam na 4rty - jeszcze nie wiadomo, czy i kiedy będzie. Pandemia na pewno opóźni ewentualną produkcję... Jakby coś się w tym zakresie wyjaśniło - to poproszę o info.

creep_

3 jest fatalny....

ocenił(a) serial na 8
Whiskerss

Dokładnie trzeci jak na razie (do 5 odcinka) jest mega słabiutki i irytujący.

agus1383

Lepiej nie będzie...

Whiskerss

wymęczyłam się na nim,a tak czekałam ...szkoda

ocenił(a) serial na 8
Daniel_Golawski

3 sezon słabszy, bardziej psychologiczny niż detektywistyczny, a słabość polega na tym że twórcy z odcinka na odcinek sami odkrywają tajemnice i pokazują jak było, nikt nie wpada na żaden trop, nie ma magii z 1-sezonu. Jedynie zakończenie 6 odcinka było mocne, ale to dlatego że na kolejny musiałem czekać tydzień. Potem znowu jest słabo. Cały sezon to rozkminianie sensu życia i bardziej wokół tego kręci się akcja i wkręca coraz głębiej. Jeżeli ktoś lubi takie psychologiczne rozkminy, to może mu się spodoba.

ocenił(a) serial na 8
stachu_krak

Miałam tą samą sytuację, ale zorientowałam się na 7 odc haha :)

Katrina56

Oba sezony już za mną, trzeciego nie oglądnę. Jakoś nie wciągają na tyle,. Ale dla zabicia czasu można było posiedzieć ;)

stachu_krak

Miałam tak samo, ale na szczęście zorientowałam się po 2 odc. S02 :D Cofnęłam się, obejrzałam więc S01 i teraz wracam do S02 ;)

artur_fan_f1

Wiem, że to nie do końca ma związek, ale zanim wejdzie na Netflixa, to pierwsza emisja tego sezonu odbędzie się w kanale Canal+ 7 maja.

https://tv.pl.canalplus.com/film-grzesznik-3_49727

Jak ktoś ma i nie może się doczekać to macie najlepszą okazję. ;)

ocenił(a) serial na 8
Maikeru1995

Cały sezon jest dostępny na platformie nc+ go

marchewa972

ktoś wie czemu tam a nie na Netfliksie?

ocenił(a) serial na 7
artur_fan_f1

Właśnie grają na Canal+ premium

artur_fan_f1

Z VPN już można oglądać w USA.

ocenił(a) serial na 7
artur_fan_f1

Od 7 maja na Netfilx 3 sezon

ocenił(a) serial na 8
Halvard

Yayyy to dziś :)

Halvard

koszmarny, początek 3 sezonu nawet ciekawy, ale potem twórcy zabrnęli i do końca nie wiedzieli jak wyjść...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones