PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790968}

Gwiazda szeryfa

Tin Star
6,9 2 103
oceny
6,9 10 1 2103
Gwiazda szeryfa
powrót do forum serialu Gwiazda szeryfa

Przeczytałem wiele opinii i jakoś nie zauważyłem żadnych odnośnie 3 sezonu. Czyżby nikt nie dotrwał. Widzę, że wielu nie spodobał się zupełnie 2 sezon. Wg mnie był całkiem przyzwoity. 1 Sezon był naprawdę dobry, serial oglądałem z zainteresowaniem. Były świetne plenery, ciekawe wydarzenia, bohaterowie. W 2 sezonie owszem było więcej humoru i to takiego nie zawsze śmiesznego. Główny bohater stał się zupełnym lekkoduchem który nie wiadomo dokąd zmierza ani jakie są priorytety. Jak już wspomniałem oba sezony oglądało mi się całkiem fajnie przyjemnie. Za to 3 to już zupełnie inna rzeczywistość. Zmienia się lokalizacja, bohaterowie zmienili się całkowicie. Bieg wydarzeń jak w filmie s-f, Brak logiki, sensownych decyzji. Wszystko co powodowało, że serial oglądało się fajnie znikło. Jak bym oglądał zupełnie inną produkcję. Nie pamiętam innego serialu w którym coś było dobre a nagle przyszedł cały sezon zupełnie beznadziejny. Wg mnie nic go nie broni. Słaby scenariusz, beznadziejni bohaterowie za których nie trzyma się kciuków, wiele nudnych i niepotrzebnych wątków. No i do tego irracjonalne pomysły i nastroje tak jakby nikt nie miał żadnego pomysłu na życie czy zdrowego rozsądku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones