PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

, mogli pokazać cycki, nudzą te odcinki i najgorszy motyw z dziennikiem wideo, jak sie nie zacznie coś dziać to nici z drugiej serii

ocenił(a) serial na 4
archetyp666

nuuuuuuuda !!!!!!
nic sie nie dzieje w tym serialu
poogladam jeszcze z 2,3 odcinki i jak nic sie nie poprawi to przestaje to ogladac :)

ocenił(a) serial na 1
archetyp666

Myślałem ze trzeci odcinek to syf,ale robi się jeszcze gożej

makaveli03

Ogólnie.
Totalna.
Mega Kicha.
Masakra.

ocenił(a) serial na 10
archetyp666

Wszystkie komentarze az ociekaja masa argumentow dlatego nie pozostaje mi nic innego jak stwerdzic: LMAO.

ocenił(a) serial na 3
archetyp666

Zgadzam się w 100%... obejrzeliśmy kolejny nudny odcinek, w którym nic się
nie działo. Aż dziw bierze, że można kręcić odcinki zupełnie o niczym...
czy scenarzyści naprawdę nie mają pomysłu co dalej?

ocenił(a) serial na 4
archetyp666

Odcinek 1x05. Być może Rush nie wiedział (błąd scenarzystów - powinien wiedzieć, po co niby miał by zatajać tą informację, ze strachu przed linczem gdyby się pomylił?) ale ja wiedziałem, bo niby skąd statek który leci tysiące czy nawet miliony lat miałby brać energie, dziwi mnie jednak to dlaczego ten statek jest bardziej zaawansowany technologicznie niż w SG Atlantis skoro powstał dużo wcześniej. W SG A nie mieli osłon w których mogli by wlecieć w koronę słońca ani statku który by czerpał energie ze słońca i ładował akumulatory . Do tego kilka scen jak z telenoweli (córka senatora i kpt jakiś tam się puścili, później tuliła się do Eli - kobiety są złe!!!,założę się że i tak mu nie da, flirtują ze wszystkimi żeby mieć większe pole manewru )W pierwszych odcinkach statek Destiny wchodził natychmiast w nadświetlną, tym razem bardzo powoli się rozpędzał. Mam nadzieję że gdy trafią na pierwszych obcych to nie będzie to obraz społeczeństwa ludzkiego różnych epok i kultur na ziemi( w końcu odlecieli trochę galaktyk), najprawdopodobniej wtrynią mitologię starożytnych i do tej części jakby cała populacja wszechświata miała jednego przodka lub wroga zmutowanych pijawek.

ocenił(a) serial na 6
archetyp666

ostatnio mialem wpisac, nie pijawki tylko zmutowane muszki owocowki. I co sie okazalo ze dzisiaj w 1x06 mamy je znowu.

ocenił(a) serial na 7
archetyp666

E tam jaglądam stargate od począdku ich powstania i mi sie odcinki podobaja, fakt ze mało akcji ale za kilka odcinków sie rozkręci:D

ocenił(a) serial na 4
archetyp666

1x08 W poprzednim odcinku otwierali tunel ze środka słońca na ziemie a w tym rozbłysk słoneczny cofnął ich w czasie. Ich prawa fizyczne nie są stałe, naginają się do odcinków jak przestrzeń wokół piersi na n.k., facebook itp. Mam nadzieję że atlantyda przyleci po nich wykorzystując napęd tunelowy (5x20) i zaczną eksplorować nową galaktykę. Do obsady mogli by dołączyć cycate blondyny bo co to za sf bez gorących lasek w obcisłych kombinezonach.

ocenił(a) serial na 8
archetyp666

Tu się mylisz. Rozbłysk słoneczny to anomalia na słońcu. Kiedy wlecieli w słońce widać było że nic takiego nie występowało. Poza tym nawet gdyby występowało nie musiałoby się nic stać. Żeby doszło do podróży w czasie tunel musi przechodzić dokładnie przez rozbłysk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones