PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Mnie cieszy nowy styl serialu. Miałem już dosyć tych samych schematów. Tego, że po 5 minutach wiedziałem kto zginie w odcinku (oczywiście ten, który nigdy wcześniej nie występował, a w tej misji z dziwnych powodów idzie z SG1 i po kilkunastu minutach ginie!). Nudny już był ten styl humoru jak w SG1, O`Niell oczywiście był spoko ale już w ostatnim sezonie gdy go zastąpili to już mi to nie podchodziło nie wspominając o Atlantisie w którym sklonowali wszystkich bohaterów kropka w kropke kreska w kreskę. Gry aktorów już nawet nie skomentuję. Nowy sg jest całkiem inny mroczny, moim zdaniem bardziej skłania do myślenia niż tylko do tęmpego wpatrywania się w telewizor (ewentualnie monitor;p). Bardzierj trzyma w niepewności buduje większe napięcie nie jak w pozostałych częściach (gdzie i tak im się uda i tak, może jakieś małe zadrapanie). Jednym słowem uważam, że to dobry pomysł żeby podejść na świeżo do tematu nie powielać schematów i wzorców i jeżeli będzie dalej tak jak do 8 odcinka to napewno będzie to najlepsza część.

ocenił(a) serial na 10
shadowsh4

zgadzam się z przedmówcą! - mądry człek :) :p - w końcu jakiś bardziej "realny" SG

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones