PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

http://www.youtube.com/watch?v=B69i8ApnM2s

Oni się budzą ??

kocciak

Trochę to wygląda jak połączenie ostatniego odcinka 2 serii z pierwszym odcinkiem 1 serii jak wszystko się włącza na statku i ich przybycie na pokład , ale 3 seria pewnie powstanie bo nie wiadomo przecie czy ten grubas żyje to raz a dwa za szybko by się serial zakończył no i jeszcze wątek powrotu na ziemie co z nim .....?????

ocenił(a) serial na 8
kocciak

Chyba moje marzenia zaczynają się spełniać

Siarzewski

Niestety muszę cie zmartwić , to jakaś ściema jest pozlepiane jakieś odcinki a ich odmrażanie to nic innego jak puszczone zamrażanie od tyłu :/
Słyszałem że nie będzie dalszych sezonów (nie mam pojęcia czemu bo według mnie to najlepszy serial z serii SG) ale też mam nadzieję że jednak nakręcą :)

ocenił(a) serial na 1
Siarzewski

oby nie :D serial anulowali na dobre, choć coś ma się pojawić [info] w lipcu

ocenił(a) serial na 10
kocciak

Niestety nic z tego :( Rapacho ma całkowitą rację, to są pozlepiane odcinki, a moment w którym się "budzą" to tylko puszczony od tyłu fragment ostatniego odcinka drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
kocciak

Fake :( Szkoda, wielka szkoda.

kocciak

Nic z tego, serial został anulowany na dobre, ,,nigdy już nie powróci na anteny telewizorów, twórcy przygotowali oficjalną aukcję, na której fani mogą zakupić różne oficjalne rekwizyty." to jest z strony hatak. Link do tej aukcji stores.ebay.com/VIP-AUCTIONS/_i.html?_fsub=2767108011
Raczej jest mała szansa na jakieś rozsądne zakończenie, typu film na DVD.

ocenił(a) serial na 8
Wojtek_Jerzy

Po prostu kocham, jak jakieś debilne seriale mają po 20 sezonów, albo też jak powstaje moda na scenografie szpitalną i nagle powstaje kilkanaście seriali traktujących o tym. Rzadko zabieram się za seriale, a jak już trafię na wybitnie mi się podobający to zostaje anulowany...

ocenił(a) serial na 6
witaltas

nie chce rozbudzać niczych nadzieji ale na facebookowyym profilu "save stargate universe" pojawił sie wpis z tym oto obrazkiem:

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/603375_514214495259918_76 0689391_n.jpg

dlatego uważam że jest jeszcze nadzieja...gdyż ona umiera ostatnia^^

ocenił(a) serial na 7
witaltas

Zgadzam się z przedmówcą. Co za kompletne bezmózgi pracują w Syfy. Anulować serial bez jakiegokolwiek zakończenia to jest po prostu plucie w twarz fanom Stargate. Prawda Wszechświat ma swoje wady których nie zapomniałem mu wypomnieć ale to jest ...Stargate tego nie można tak po prostu anulować. Jestem za tym żeby anulowano modę na sukces, a fundusze z tej upadłej produkcji przeszły na wznowienie Stargate Wszechświat + jeszcze z 5 sezonów Atlantis bym prosił.

SirDrX

Heh tu nie liczy się klimat czy "oglądalność" tylko kasa!Po co ktoś ma robić 3sezon jak może zrobić 20 sezonów w stylu "suche gacie na dnie morza" innego serialu a ciemnota ogląda to z zapartym tchem.

ocenił(a) serial na 8
GhostDeath

Tu się mylisz. Oglądalność się właśnie liczy. Oglądalność = kasa. Niestety dla stacji oglądalność spadła do tego stopnia, że nie opłacało się zamówić kolejnego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones