PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 143
oceny
7,5 10 1 10143
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Moje pytanie takie jak w temacie... to dla mnie ważne... macie jakieś info??

ocenił(a) serial na 8
Wookie_LG

Ale tak na poważnie spotkałeś się kiedyś z czymś takim, że określano ile sezonów będzie miał serial? Poza Lostem oczywiście. Jak ma dobrą oglądalność to może mieć nawet 20 a jak popularność spada to robi bye bye nawet po 1.

reese

zazwyczaj podpisuje się kontrakty. Nie biorąc pod uwagę przedłużeń bądź zerwań jakichkolwiek kontraktów, pytam czy ktoś wiem, ile ma być tych sezonów?

ocenił(a) serial na 7
Wookie_LG

Stacja która emituje ten serial patrzy na a)oglądalność b0 ilość kasy która zarabia na reklamach c0 wersje DVD które przynoszą zyski... ostatnimi czasy oglądalność spada spadają zyski jest spore ryzyko że nam ten serial zabiorą ( popatrz na BS:caprica dobry serial wręcz genialny a odwalana cyrki) myślę że jak nam się pofarci to zrobią 3 sezon ale nie widzę w przyszłości 4 czy 5

ocenił(a) serial na 6
Wookie_LG

O ile dobrze pamiętam, SG-1 początkowo miał się składać z 2 sezonów i wtedy nikt nawet nie przypuszczał, że zakończy się na pełnej 10. Niestety w przypadku SGU są marne szanse na podobną sytuację, na razie w planach jest skończenie 2 sezonu a co będzie dalej - czas pokaże...

użytkownik usunięty
Wookie_LG

Historie maja rozpisaną na 5 sezonów ale to zależy od oglądalności czy serial będzie dalej emitowany

ocenił(a) serial na 1

Jak dla mnie to powinni dalej ciągnąć Atlantis a nie tak durnie skończyć. CO teraz dzieje się z Atlantydą? Co nacjami z tamtej Galaktyki, których nakłonili do walki z Widmami? Gdyby tak pociągnęli Atlantis do 10 sezonów, to mieli by czas na poprawę scenariusza Universum, który jest cieniutki i to co w Stargate było najlepsze, czyli ta "magia" zniknęła bez śladu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones