PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 141
ocen
7,5 10 1 10141
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Jest mala szansa aby 3 Sezon Stargate Universe powrocil na ekran. Z tego co wiem potrzebna jest wieksza ilosc podpisow pod petycja. Mam tutaj linka, moze da sie pomoc fenowm i za niedlugo zobaczymy wyniki tej akcji.

http://www.change.org/petitions/netflix-save-stargate-universe

Moze damy rade.

Krolik

krolik___

Ja to generalnie miałam taką teorię spiskową w głowie na temat tego serialu... W sensie, że to wszystko jawiło mi się trochę jako taki zabieg marketingowy, że seria nie będzie kontynuowana, a tak naprawdę od razu mieli w głowach, że za trzy lata wznowią wszystko. Stąd teraz jakieś petycje (dlaczego nie było ich dwa lata temu?). Tacy masterzy trollingu z twórców. Może od początku miała być przerwa w serialu trwająca dokładnie ilość czasu jaką Destiny potrzebuje na przelecenie między galaktykami?

Jak widać, zainteresowanie serialem nie zmalało, a wręcz wzrosło dzięki nowym widzom, którzy również są rozczarowani zakończeniem serii. Więc skoro podróż miała trwać trzy lata, a cała załoga byłaby w tym czasie w stanie uśpienia i nie byłoby czego pokazywać i tak... Łapiecie? :P No ale to tylko taka moja naciągana teoria spiskowa ;P
A petycję i tak podpisałam.

ocenił(a) serial na 10
Hydeist

Niestety, ale były aukcje i wyprzedawali wszystkie gadżety, ubranka, części statków etc. bezpośrednio z serialu. Pozostałe wykorzystuje David Hewlett do jakiegoś swojego projektu [ niestety nie związanego ze Stargate ]. Na początku też się tak łudziłem i w to wierzyłem, ale... nic z tego. Aktorzy znaleźli inne seriale/filmy. Będzie ciężko z tą petycją jak i samym SG•U - wpiszę się, choć w to nie wierzę; nie widzę różnicy między tą petycją, a fanpejdżami SAVE SG•U z Facebooka ;-(

Według mnie większe prawo bytu miałaby jakaś akcja na kickstarterze - jak w przypadku serialu Veronica Mars. SG•U może kiedyś wróci, ale jako pełnometrażówka - innej opcji raczej nie ma...

Teraz jedyną nadzieją jest to, że Emmerich odzyska prawa od MGM do Stargate i zrobi sequel oryginalnego filmu. Jedyny minus tego, że chce odrzucić wszystko co zobaczyliśmy w serialach. Najlepiej zapomnieć o tym serialu - choć w moim przypadku się to nie udaje.

krolik___

Ale tak jeszcze w kwestii petycji. Nie do końca nasze głosy są istotne. Głównym targetem raczej są Amerykanie, z których mają oglądalność przeliczającą się na kasę. U nas w PL to raczej ludzie ściągają sobie i tym samym w niczym nie wspomagają finansowo kanału, na którym puszczany jest serial. Więc nie zdziwiłabym się, gdyby brali pod uwagę tylko niektóre głosy. To nie plebiscyt na ilość sympatyków, tylko kanałowi chodzi o to, czy się coś opłaca. Fan jest niewiele wart, jeśli nie ma z niego kasy ;)

krolik___

Podpisane.

krolik___

Szkoda że nigdy nie będzie kontynuacji SG-1 :) który był o niebo lepszy

ruski011

SG-1 byl bardzo dobry ale mial 10 sezonow, wiec dajmy szanse stargate universe a bedzie jeszcze lepszy! Potrzeba wiecej podpisow!

krolik___

oczywiście oddałem głos ale coś wątpię w to by coś z tego było, choć chciałbym wiedzieć jak skończy Eli Wallace :)

ocenił(a) serial na 10
ruski011

na Facebooku padła data 9 maja br. także nie traćmy nadziei ;)
@edit
okazało się że ktoś sobie trolował :P, ten dzień to będzie równe 3 lata od premiery ostatniego odcinka sezonu drugiego ehh ;)
Ale może jeszcze kiedyś serial powróci ;)

ocenił(a) serial na 7
krolik___

powiem tak jestem fanem stargate ale w sg1 nie podobało mi się to ze imperium goauldów ludzie rozbili w niespełna 7 lat (7 sezonów) 1 odcinek jeden władca obalony a drugi powód to ze odległe światy od ziemi i wszyscy znali angielski w ucieczce w kosmos która tez jest bardzo ciekawym serialem wyjaśnili to dlaczego J. Crichton rozumiał inne rasy kto oglądał to wie :) a w SG niechciało się im tego wytłumaczyc

krolik___

nie powróci choćby pod petycją podpisało się 3.5 miliarda ludzi. Nawet jakbyśmy im dali dajmy na to miliard dolarów z datków na serial.. też raczej nic by z tego nie było. Niestety.

Zetnakatel

Skad wiesz, zawsze jest szansa. Mozliwe jest to co nie jest mozliwe. Jezeli tak dlugo nie bylo Stargate w zednej formie to powrot do serialu ktory nie zostal dokonczony moze byc interesujacy dla producenta (zysk) a dla widza tym bardziej.

krolik___

Właśnie o to chodzi, że nie ma w tym żadnego zysku tylko strata. SGU pod względem zysków okazało się nie wypałem, dlatego zostało skasowane. Nikt już tego nie weźmie, aktorzy mają swoje zajęcia, rekwizyty sprzedane/zniszczone. Jedyna możliwa forma powrotu do świata Stargate, to po prostu całkowicie nowa seria nie związana w żaden sposób z tym co było do tej pory. Tak to jest widziane przez tych którzy mogą to zrealizować..

ocenił(a) serial na 10
Zetnakatel

Nadal wierzę że w jakiś sposób StarGate powróci ..., jeden z najlepszych seriali SF, lubię go tak bardzo jak StarTreka, chociaż StarTreka polubiłem dopiero wtedy gdy skończyli modeliki na sznurku nagrywać :P

JohnSheppardPL

Niestety, jest jak napisałem wyżej. Emmerich planuje kręcić filmy o Stargate, ale będzie to całkowicie nowy świat, w ogóle nie powiązany z tym co było do tej pory. Po premierze filmu, może będzie nadzieja że ktoś się zdecyduje nakręcić serial ale wciąż, będzie to coś zupełnie nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones