PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 143
oceny
7,5 10 1 10143
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

KIEDY SEZON 3 ?

ocenił(a) serial na 5

Wie ktoś kiedy puszcza 3 sezon ? Mimo ogólnej padaczki związanej z tym serialem końcówka 2 sezonu mnie zaciekawiła i o dziwo nie mogę się doczekać 3 sezonu :p czyli wyszło na to że sam się przekonałem do niego ;)

ocenił(a) serial na 8
TOMASUSMAGNUS

jeszcze 3 się nie skończył:D

TOMASUSMAGNUS

To nie była końcówka drugiego sezonu, tylko ostatni odcinek przed tradycyjną już w Stanach przerwą w środku sezonu. Kolejnym odcinkiem będzie odcinek 2x11 ale nie wiem dokładnie kiedy go wyemitują. Na stronie głównej serialu jest napisane, że powróci on na wiosnę 2011.

ocenił(a) serial na 5
Krisowski

W TV.com nic nie napisali to też pomyślałem że to koniec 2 sezonu :)
Dzięki za info

ocenił(a) serial na 8
Krisowski

Niestety trzeciego sezonu już nie będzie...
Stacja oficjalnie anulowała produkcję ;/

vasper

To jeszcze nie koniec "Stargate Universe"?
Na stronie Hakat'u jest podana informacja, ze jeszcze nie maja zamiaru zamknac SGU.

ocenił(a) serial na 9
Wojtek_Jerzy

Podobna decyzja zależeć będzie od oglądalności.

ocenił(a) serial na 10
johnkarthy

Słyszałam, że co prawda Syfy zrezygnowało z SGU, ale i tak 3 sezon zostanie wyprodukowany. Nie wiem jak i co, ale coś czuję, że SG powinni znaleźć sobie nowych fanów, bo starzy zaczynają zawodzić. ;) Jakiś nowy film spod skrzydeł SG-1, wielki powrót?

ocenił(a) serial na 10
Almanah

Nawet nie wiesz jak bardzo poprawiłaś mi humor tym postem :) Pojawiło się światełko w tunelu dla fanów SGU. Oglądałam wszystkie serie Stargate i ta w niczym nie ustępuje pozostałym.
A co do filmu to najbardziej czekam na Stargate: Extinction. Jestem bardzo ciekawa jak rozwiążą całą kwestię Wraith.
Fingers crossed :]

kashyyyk

Do wyjaśnienia jest nie tylko kwestia Wraith (tych w Pegazie i Todda na Atlantydzie). Mogliby pokazać, co się dzieje np. u Travelersów; no i zdecydowanie powinni pokazać Vanirów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones