PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat
ocenił(a) serial na 7
mroczny

Z tego co wiem, ma lecieć na AXN od stycznia :)
Pozdrawiam

mroczny

Raczej na pewno nie, ponieważ będzie na SCI-FI Channel Poland.

ocenił(a) serial na 7
ewasuw

Raczej na pewno nie, to chyba raczej za dużo negacji i wielkiej niewiadomej.

Przyznaję, że na hataku została zamieszczona informacja o emitowaniu SGU przez SCI-FI Channel Poland od stycznia, ale z tego co również tam wyczytałam, to AXN przeprowadza ankietę czy SGU ma zostać nadawany czy nie...

Więc Pani/e "raczej na pewno nie", jak będzie Pan/i pewny/a, to napisz jakąś bardziej konkretną wypowiedź.

ocenił(a) serial na 8
Ragno

Ja bym się narazie nie ekscytował. AXN nie podał oficjalnie, że będzie to nadawał chyba że coś przeoczyłem a Sci Fi Channel nie oszukujmy się nie miało jeszcze żądnej premiery nowego serialu. No może poza Legend of the Seeker, a tak tłuką same starocie po kilka razy z rzędu.

'Więc Pani/e "raczej na pewno nie", jak będzie Pan/i pewny/a, to napisz jakąś bardziej konkretną wypowiedź.'

Odnośnie tego sporu to chcesz żeby napisał coś bardziej konkretnego jak ty w pierwszym poście nie podając nawet źródła tej informacji o AXN?

ocenił(a) serial na 2
reese

Podobno dzisiaj w oryginalnym języku leciało na AXN Crime (mnie nie było - słyszałam o tym) i było głosowanie czy dać na Sci-Fi czy nie. Podobno zdobyło ponad 20%, przez co nie zostanie wykupione przez AXN.
Powtarzam, ja to tylko usłyszałam.

ocenił(a) serial na 2
Ayiana

20% na tak oczywiście
za krótki <br/> .......................

ocenił(a) serial na 8
Ayiana

Skąd ty masz takie informacje? Sonda na AXN cały czas trwa wystarczy wpisac w wyszukiwarce 'AXN Stargate Universe'. Po zagłosowaniu pokazuje 75% na tak i 7 na nie.

Tu macie link.
http://www.axn.pl/poll/czy-stacja-axn-powinna-zakupic-serial-star-gate-universe

reese

Dziek za info. Mam nadzieję, że ludze zagłosują i bedzie serial na AXN.

ocenił(a) serial na 2
reese

Jeśli nie czytasz ze zrozumieniem, to napisałam PODOBNO i USŁYSZAŁAM. Nie byłam tego świadkiem, powiedziała mi znajoma. Pozwól że powtórzę: PODOBNO AXN Crime puścił Stargate Universe i PODOBNO zrobili sondę, czy mają puścić z lektorem i PODOBNO ludzie zagłosowali na nie. Teraz jasne?

ocenił(a) serial na 10
Ayiana

Ta sonda nie była do Stargate Universe ale do Flashforward nowego serialu który obecnie zaprzestali poszczać na AXN i wznowią go dopiero w lutym. Także proszę nie wprowadzać w błąd. jeśli chcesz obejrzeć pierwsze 10 odcinków serii Stargate Universe, są one dostępne w internecie przeważnie na torrentach. wystarczy poszukać i będziesz mieć. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
reese

"Odnośnie tego sporu to chcesz żeby napisał coś bardziej konkretnego jak ty w pierwszym poście nie podając nawet źródła tej informacji o AXN?"

Jak już mogłeś/aś zauważyć napisałam, że takie informacje wyczytałam na hataku. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Jak nie wiesz co to hatak ( w co wątpię), zapytaj wujka google. Ja nie widzę żadnego sporu, chyba, że wymiana zdań, a raczej wiadomości, to dla Ciebie już konflikt.

Bardzo bym się zdziwiła, gdyby AXN, który wyemitował SG1 oraz Atlantis, nie wyemitowałby Universe. No ale to są tylko moje "rozmyślenia". Chyba, że tego też już nie wolno.

ocenił(a) serial na 8
Ragno

I po co zaraz te nerwy. Nie piłem do całości twojej wypowiedzi tylko do pierwszych postów ponieważ wasze wypowiedzi był niemal identycznie 'treściwe'.

ocenił(a) serial na 8
Ragno

Informacja jest już potwierdzona od 21 stycznia na Sci Fi Channel będzie można oglądać Stargate Universe. Nasi dzielni tłumacze jak zwykle muszą przetłumaczyć każde słówko na rodzimy język dlatego będziemy go oglądać pod tytułem Gwiezdne Wrota: Wszechświat. Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucia ale wydaje mi się, że niektóre rzeczy nie powinny być tłumaczone.

ocenił(a) serial na 10
reese

Oczywiście masz rację - niektóre rzeczy nie powinny być tłumaczone. SGU z
resztą już widziałem jak pewnie każdy z nas na tym temacie.. Mam jednak
pytanko: otóż chętnie w tv bym obejrzał, zamówiłem sobie nkę a moje pytanie
brzmi czy da się wyłączyć lektora i z napisami obejrzeć??

ocenił(a) serial na 8
reese

Tak na Sci Fi Channel jest opcja wyłączenia lektora i włączenia napisów. Problem polega na tym, że w większości filmów działają tylko rumuńskie napsiy chociaż w opcjach jest dostępny cały zestaw łącznie z polskim. Nie wiem z czego to wynika ale podejrzewam, że prawdopodobnie po prostu nikt tych napisów nie przygotowuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones