PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Przez cały 1 sezon przewija sie pewien motyw muzyczny- mroczna muzyka z takim charakterystycznym "stukotem". Nie wiem jak to inaczej opisać :) Przykładem niech będzie odc 1x20 "Incursion Part 2". Pojawia się ten motyw w okolicy 33:08 gdy Pułkownik David Telford stara sie zniszczyć jeden z przekaźników mocy. Chciałbym poznać tytuł tego "motywu". Jakby co to mogę posłużyć się dla przykładu innymi odcinkami. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
slowikprezes

Nie wiem czy ten kawałek się jakoś nazywa ale to jest bodajże ścieżka opisana jako Joel Goldsmith - Theme (from Subversion). Spróbuj znaleźć soundtrack do SGU jest tam między innymi i ta ścieżka dźwiękowa.

ocenił(a) serial na 9
reese

Tak to jest to :) Wielkie dzięki-kłaniam się :)

ocenił(a) serial na 10
reese

Jak już jesteśmy przy soundtrackach (genialna muzyka w SGU jest; ten klimat mmm...). Czy jest w ogóle możliwe dostanie gdzieś większej ilości ostów bezpośrednio z serialu? Ten soundtrack co posiadam ma tylko sześć utworów Joela - reszta to utwory innych twórców, które pojawiały się pod koniec serialu. Z tego co słyszałem to w SGU pojawia się więcej motywów niż te zawarte na krążku...

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

PS. a może ktoś zna tak jakieś utwory podobne mocno stylem do tych z SGU? Przyznam się szczerze, że bardzo odpowiada mi taka nutka.

ocenił(a) serial na 8
Spiff

Co do SGU to nie znam nic ponad ten oficjalny trzeba będzie poczekać aż wyjdzie muzyka do 2 sezonu a całkiem niezły jest też bodajże do filmu SG Continuum tam dopiero Joel Goldsmith sobie poszalał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones