PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Jeśli nie oglądam do tej pory żadnego serialu tego typu, to jeśli zaczne ten serial to będę wiedział o co chodzi w nim? Bo wiem, że jest kilka seriali tego typu Stargate i nie wiem czy mam zacząć czy nie, bo jeśli to jest kontynuacja jakiejś wcześniejszej seri to nie zrozumiem, więc?? :)

ocenił(a) serial na 8
Logan_Cole

http://www.filmweb.pl/topic/1220745/Czy+trzeba+ogl%C4%85da%C4%87+poprzednie+Star gate.html proszę Cię bardzo:D

ocenił(a) serial na 4
Logan_Cole

Zrozumieć zrozumiesz ale porównałbym to do jedzenia banana razem ze skórką. Lepiej zacznij od SG-1 lub zacznij oglądać inny serial. Polecam Battlestar Galactica oraz nowy FlashForward.

ocenił(a) serial na 8
Logan_Cole

Tak naprawdę to nie musisz. Serial nie jest żadną kontynuacja. Nie będziesz tylko rozumiał drobnych rzeczy. Serial fajny. A polecam również Battlestar Galactica. Zdecydowanie najlepszy serial tego typu.

mgost_2

Tragedia 2/6 ale nudy ludzie taki serial spierx olic!!!!!!!!!
Polecam V,FF,Legend of the Seeker,Frienge.Naprawde jestem w szoku jka tam jest nudno!Oto przygody w odcinkach:
3- wody niema, tragedia jak sie umyc?
odc.4-niema energi,niema swiatla ,ciemnocs!!horro
odc.5-niema jedzenia ,jestem glodny
odc.6-chce do domu,ale jak hm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones