PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 142
oceny
7,5 10 1 10142
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

No-kur....Cze...

ocenił(a) serial na 8

Ogólnie-to-podoba-Mi-się-nowa-część.Świetna-sprawa-na-pewno-obejrzę-do-końca.Ale -Za-Bardzo-wrzuca-Mi-się-podobieństwo-do-battlestar galactica-poważnie-zbyt-dużo-dramatu-to-raz-a-dwa-te-ruchy-kamery...To-już-nie-J est...Stargate...Chcieli-zaszaleć-spoko-zaszaleli.Ale-Boli-Mnie-to-że-nie-ma-nic -nowego.Chociaż-by...6-odcinek-nie-ma-wroga...jest-walka-o-przetrwanie,może-jest -różnica-bo-w-battlestar-wróg-był-odrazu-pokazany.A-tutaj.Hmmm...takie-coś-z-nic zego.Chociaż-i-tak-wciąga-ale-tylko-chyba-fanów-Stargate.Ja-fanem-nie-jestem-ale -terazniejsza-telewizja-SF-nie-ma-nic-innego-do-zaoferowania.I-Pozostane-do-końc a.Nie-wymięknę-zobaczę-na-koniec-sezonu-ocenię.:)Póki-co...od-01-do-06-stawiam-6 -...a-i-jeszcze-piasek-wpieprzający-ludzi?Trochę-hardcore.Chociaż-nie-narzekam-c iekawy-motyw.A-i-jeszcze-przepraszam-jeśli-coś-w-moim-temacie-się-nie-zgadza-tro szeczkę-wypiłem.I-z-góry-wszystkie-oszczerstwa-na-temat-mojego-postu-olewam-ciep łym-moczem.Dziękuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones