PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Co za świetny epizod. Moje zdanie o tym serialu jest z odcinka na odcinek coraz lepsze.
Mimo, że wszystko co wydarzyło się w odcinku tak naprawdę nigdy się nie wydarzyło to sporo się działo i trochę lepiej poznaliśmy każdego z bohaterów gdy otwierali się w obliczu śmierci. Szkoda, że nikt z nich nie będzie tego pamiętał ;d

ocenił(a) serial na 8
Murdoc

Popieram przedmówcę... świetny odcinek!! Póki co mój ulubiony, ale z odcinka na odcinek jest coraz lepiej więc pewnie niedługo się to zmieni;)

radess

zajefajny odcinek 9/10 ale chyba troche zamotany musze sie z tym przespac hehe,bo koncowki nie pojelem.

ocenił(a) serial na 1
Murdoc

Jedyny dobry ep. W koncu cos dobrze nakrecone i z jakimś sensem SF.

ocenił(a) serial na 10
lakimakromedia

Najlepszy odcinek. Z epizodu na epizod jest coraz lepiej.

frankycastle

Dokładnie. Najlepszy odcinek, świetnie nakręcony, klimatyczny, zrealizowany z pomysłem. Szkoda tylko, że nie ma w serialu więcej tak wyrazistych postaci jak Eliot. Właściwie oprócz niego, wszyscy są mocno przeciętni, a wiadomo, że do sukcesu serialu są potrzebne wyjątkowi bohaterowie.
Dziwi mnie tylko, że póki co odcinek ma najgorszą ocenę ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 10
Murdoc

Indid to all of U.. Jeden z najlepszych odcinków z wszystkich SG..

ocenił(a) serial na 4
marcindotcom

również się zgadzam. Jak najbardziej się działo- wyjątkowo jak na SGU ;)

ocenił(a) serial na 4
gatek29

acha miałam dodać że po tym 8 epizodzie pełnym akcji, w 9 odcinku wszystko wraca do normy- nuda i dramaty emocjonalne ;)

ocenił(a) serial na 10
gatek29

Dokładnie - 9 odcinek demotywuje :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones