PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 144
oceny
7,5 10 1 10144
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

Widownia "SGU" dalej spada

użytkownik usunięty

Niestety tak jak przewidywaliśmy, "Stargate Universe" po drugi wyemitowanym odcinku dalej przynosi straty dla stacji Syfy. Przypomnijmy może, że stacja postanowiła "powalczyć o widza" i przenieść swoje flagowe seriale na wtorek. Jak na razie jest z tego więcej minusów niż plusów.

Pierwszy odcinek przyciągnął około 1.175.000 mln widzów, zaś odcinek drugi 02x02 "Aftermath" kontynuuje spadek, epizod zanotował wynik na poziomie 1.07 mln.

"Caprica" również zanotowała krytycznie słaby wynik (pisaliśmy o tym tutaj). Należy jednak pamiętać, że "Stargate Universe" produkuje studio MGM, więc może sprzedać prawa do emisji serialu różnym kanałom w innych krajach (Universe emituje m.in. również kablówka SPACE, czy telewizja Sky).

Seriale mają w tym paśmie czasowym ogromną konkurencje, nowy odcinek Tańca z Gwiazdami (16.7 mln) czy też nowy odcinek NCIS: Los Angeles (16.15 mln) "królują" za każdym razem.

ocenił(a) serial na 7

źle jak widownia spadnie top nie będzie filmów dg:a na które tak czekam :/ myślę że to dlatego że program przenieśli z emisja na wtorek

ocenił(a) serial na 8

"nowy odcinek Tańca z Gwiazdami (16.7 mln)" o mój Boże...16.7mln. Tragedia.

ocenił(a) serial na 8

To daje obraz tego jaką rozrywkę preferują za oceanem. O Tańcu z gwiazdami się nawet nie wypowiadam ale jeżeli o seriale chodzi jednak sensacja wygrywa z sci fi. Z jednej strony mnie to dziwi bo SGU to jak narazie jedyny kosmiczny serial więc powinien być oblegany przez fanów kosmicznych wędrówek a jednak jest inaczej. Widać jest nas mniej niż nam się wydaje ;)

Z dobrych wieści 3 odcinek 2 sezonu Awakenings miał wyższą oglądalność. Co prawda o nieznaczne 14 procent w stosunku do zeszłego tygodnia ale to zawsze jakiś sukces. Jak kolejne odcinki będą trzymały poziom jest szansa, że oglądalność jeszcze wzrośnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones