PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 143
oceny
7,5 10 1 10143
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

nowe gwiezdne wrota

ocenił(a) serial na 8

mam nadziej ze wyjdzie weszci epełnometrazowa produkcja aotatnia był 13 lat temu

smaluu

Wątpie we wyjdzie, gdzie czytałem że scenariusz do 2 części Stargare (1994) została rozpisany na 2 odcinki.

użytkownik usunięty
smaluu

Zapomnieliście o Gwiezdne Wrota-Arka Prawdy z 2006 roku i Gwiezdne Wrota-Kontynuacja z 2008 roku . Są pełnometrażowe i nie są kontynuacja wątków z seriali . Choc są z nimi powiązane . Jeszcze jest Gwiezdne Wrota-Atlantyda z 2006 roku , ale jest to ewidentnie początek pierwszego sezonu Stargate-Atlantis .Ale niektóre portale i niektóre programy wymiany plików traktują Atlantis jak pełnometrażowy film w wersji kinowej,bez tłumaczenia że jest to 1i2 odcinek I sezonu SG-A .

Czekam z niecierpliwością. Tyle lat już oglądam SG, ale nadal jest to warty polecenia serial.

TAURI_3

Ponoć Stargate Atlantis będzie się kończył jednym lub dwoma pełnometrażowymi filmami

smaluu

Nie "Kontynuacja" tylko "Continuum" xD To takie trudne słowo, ale trochę jednak inne. Fakt, były trzy filmy, dwa seriale, będzie trzeci.

maciejrudnicki1985

Ja bym nawet powiedział, że SG-1 był pod koniec lepszy niż na początku bo się mocno rozkręcił. Nowe rasy obcych, technologie, bitwy okrętów itd ;]

maciejrudnicki1985

Cztery seriale [nie zapominajmy o Stargate: Infinity - kreskówce], jeden film kinowy, dwa filmy na DVD o Stargate SG-1 wydane w 2008 roku [będzie trzeci oraz następny o Stargate: Atlantis]. I jeszcze gra MMORPG ma być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones