PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433116}

Gwiezdne wrota: wszechświat

SGU Stargate Universe
7,5 10 143
oceny
7,5 10 1 10143
Gwiezdne wrota: wszechświat
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota: wszechświat

tych wszystkich "Wielkich Krytyków", których gusta i guściki są najcudowniejsze we wszechświecie.... I tak jesli komuś się nie podoba to ok, napisz że dlatego i dlatego mi się ten czy tamten serial nie podoba. Wtedy może się zacząć interesująca dyskusja i ciekawa wymiana poglądów i opini. Ale jeśli jest to na zasadzie "nie bo nie" bez żadnego konretnego argumentu to bardzo dziękuję i pozdrawiam i wy-pe-er z forum i innych miejsc do dyskusji trollu w kakao rżnięty... Pozdrawiam

neaville

Twoja opinia też jest mega wqurwiająca, bo tak jak osoby, które krytykujesz nie podajesz żadnych argumentów, tylko paplesz bez ładu i składu.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

Słuchaj Gościu, bo się zastanawiam, czy Ty mówisz poważnie czy jest to prowokacja ;/. powiedz mi co było takiego bez ładu, bez składu??? nie pisałem do nikogo konkretnego bo własnie chodzi o to, że jest wieeeeelu tutaj mądralińskich, którzy przy komentują film na zasadzie buhahahaha, film jest do bani, albo paszkwil, gniot itp itd ALBO co gorsze Ty mówisz swoje zdanie a ten kretyn jeden z drugim jadą po Tobie jak po gównie... każdy ma swoją opinę i to szanuję, żądam też tego samego od kogoś kto odpowiada na moją. a jak mu to nie pasi to niech się goni leszcz jeden z drugim. poza tym, eee, jak można jeszcze bardziej konkretnie ująć to co napisałem powyżej? nie pisałem do nikogo konkretnego tylk ogólnie, dlatego wydaje mi się że jak nabardziej konkretnie i krótko napisał co jest właśnie wqr...jące...

neaville

Ogarnij słownictwo dzieciaku. Nikt nie będzie Cię traktował poważnie, jak będziesz rzucał tanimi wulgaryzmami.

ocenił(a) serial na 9
marcin261287

dzieciaku?? moi?? BUHAHAHAHAHAHAHA!!! Ale mnie rozbawiłeś, gratuluję ;))) dzieciaka chłopczyku znajdziesz gdy zajrzysz w lusterko... a dalej to proponuję zakończyć tą jałową dyskusję ;)

ocenił(a) serial na 8
neaville

No to udowodniłeś teraz, że nim jesteś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones