PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34050}

Gwiezdne wrota

Stargate SG-1
7,7 27 067
ocen
7,7 10 1 27067
Gwiezdne wrota
powrót do forum serialu Gwiezdne wrota

nadal bawiłem się bardzo dobrze, choć momentami było widać upływ czasu. Jak dla mnie serial sporo stracił od kiedy usadzili Jacka O'Neilla w bazie, a ostatnie dwa sezony sprawiały wrażenie dokręconych trochę na siłę. Mimo to warto było wrócić po latach i przypomnieć sobie przygody SG1. Polecam ;)

kmpt

Musiałeś mieć sporo czasu na obejrzenie tych ponad 200 odcinków :D Z chęcią bym jeszcze raz je zobaczył ale dość sporo tego jest. No i szczerze sporo pamiętam.

A co do ostatnich to tak, zgadzam się. Jack O’Neill był jedną z głównych osi napędowych serialu. Ale tak czy siak 10/10 :)

ocenił(a) serial na 7
Draco_2511

Tak, zajęło mi to jakieś 5-6 miesięcy, ale nie żałuję ;) Wcześniej oceniłem serial na 9/10, ale zmieniłem notę po obejrzeniu tych dwóch ostatnich sezonów (za dzieciaka mnie ominęły, czyżby nie puszczali w polskiej tv?) na siódemkę.

kmpt

Jakiś czas temu miałem powtórke ze SG i obejrzałem nie tylko SG-1 ale i wszystkie pozostałe serie i filmy. Ogólnie Jack nie miał już zdrowia do grania swojej postaci, ale dość płynnie to zorganizowali a awansowanie go było dość realnie przedstawione i naturalne przejście do Antlantydy gdzie głownym bohaterem był kto inny ale klimat pozostał. Gościnne pojawnianie się ekipy z SG-1 było miłe. Trochę strzałem w stopę było Universe skierowane już do innej grupy odbiorców i cancel zbyt szybki. Ogólnie to universum bez Jacka i starej ekipy było skazane na nie powodzenie to jak krecenie Herculesa bez Kevina czy Xeny bez Lucy. Obecnie gdy powstaje serial z potęncjałem ale bez dużej oglądalności to dostaje cancel bez zastanowienia. Dawniej był nieco większy szacunek dla widza. Niestety seriale sci-fi nie mają łatwego życia i większość obecnie kończy się cancelami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones