PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465248}

H2O: Ślady stóp na piasku

H2O: Footprints in the Sand
7,0 246
ocen
7,0 10 1 246
H2O: Ślady stóp na piasku
powrót do forum serialu H2O: Ślady stóp na piasku

Co sądzicie o tym nowiutkim anime???
Moim zdaniem coś ciekawego z tego wyrośnie:D Już nie mogę się doczekać następnych odcinków:)

eNa

Ja obejrzałam niedawno dopiero pare odcinków ale juz od poczatku mi sie spodobał. niezły opening i ending. Gdzie ogladasz odcinki bo ja na youtube ?

Violet

Ja Najczęściej anime oglądam na http://www.watchanimeon.com/ ale na youtube też mi się zdarzy:)

ocenił(a) serial na 8
eNa

Skończyłem dziś oglądać , fajne anime ale nie bardzo rozumie ostatni odcinek , wydaje się jakby słabo wyjaśnione i resztę samemu trzeba sobie dopowiedzieć ;) Tylko jaka interpretacja jest prawidłowa ? ;D

ocenił(a) serial na 8
eNa

To Anime naprawdę jest dobre, lecz jeden odcinek, że tak powiem zmylił mnie. Powiem że niemile mnie zaskoczył. Po za tym zakończenie jest nie jasne, fakt nie jest one otwarte, ale... Jak na moje zasłodzili końcówkę, gdyby chociaż była do tego jakiś odcinek OVA, który by coś wyjaśniał żeby nie zostawiać widza z takim zakończeniem, to bym był skłonny ocenić to Anime 10/10 nawet...
To teraz kilka dobrych słów o tym Serialu... Graficznie ładnie to wygląda przez co przyjemnie się ogląda, muzyka wpada w ucho, posiada trochę humoru, bardzo dobrze jest ukazany dramat nie tylko przez sytuacje na końcu Anieme, ale także jak jest ukazany w całej fabule (chodzi o traktowanie innych).
Te anime podobało mi się oraz można polecić je każdemu bez względu w jakich gatunkach gustuje. Oczywiście oceniam je 8/10.

biro85

SPOILER!!! Jak dla mnie anime było niezłe do momentu w którym okazało się, że Hirose jednak nie widzi. No bo wcześniejsze odcinki były trochę mistyczne(duszek, inne postrzeganie świata) a później raptem zrobił się z tego mały dramat, który przerodził się w mega dramat. Według mnie przedobrzyli, nieszczęścia spadają jedno po drugim - to, że jednak nie widział, okoliczności śmierci matki i powtórka z rozrywki w wykonaniu Kotohy(i to ratowanie dzieciaka[dajcie spokój]), cofnięcie się w rozwoju do fazy 4 - 5 latka. Zakończenie też jest słabe, żaden z tego happy ending, wiec to pojawienie się Kotohy(podejrzewam, że jako duch) było co najmniej niepotrzebne. Końcówka miała wycisnąć z nas łzy, seans skończyłem lekko zażenowany, a ostatnie odcinki były zbyt dramatyczne co nie pasowało do wcześniejszego klimatu i trochę mnie śmieszyły(nie potrafię na ten moment znaleźć lepszego określenia).

ocenił(a) serial na 9
biro85

SPOILER - Co to jest niejasnego? Hayami nie została stuknięta przez pociąg, stała na drugim torze. Zrobiła to po to, aby sobie przypomniał jak zginęła jego matka. Dzięki temu także odzyskał wzrok (na poczatku było mówione - doktor nie miał pojeca co jest z jego widzeniem nie tak, bo fizycznie wszystko jest ok). Jednak przez te kilka lat żył w przekonaniu, że Hayami zmarła. Jak jego stan się poprawił i pogodził się finalne ze wszystkim, wróciła do niego.
Ja tak to widzę. Szału niema, byłem bardzo ciekawy jak się to skończy ale zmarnowałem sobie cały wieczór i pół nocy niepotrzebne. Nie wiem nawet jak to ocenić, z jednej strony było spoko, z drugiej czuje bardzo duży niedosyt.
Wczoraj np oglądałem Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora - !SPOILER! tutaj wszystko było ok, trzymało się kupy mimo względnego happy endu.

Swoją droga taka ciekawostka, zauważył, a raczej usłyszał też ktoś cover "On The run" Pink Floyd w 11 odcinku, gdy Hayami uciekała przez las?

ocenił(a) serial na 9
rascal0pl

SPOILER - Tak teraz popatrzałem co na mal-u piszą, no i http://myanimelist.net/forum/?topicid=17229&show=160#msg7252727 tutaj po dokładnej analizie pewien użytkownik opisał to niemal identycznie jak ja, tylko o wiele dokładniej :) Jedno mi nie daje spokoju - o co chodzi w tytule?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones