Hannibal

(2013) serial TV
2 2 SERIAL 650378
Hannibal (2013)
http://www.filmweb.pl/serial/Hannibal-2013-650378/userRecommends
43 min.
ocena społeczności: bardzo dobry
8,0/10
31.655 głosów
  • 28.465 osób chce zobaczyć ten serial
odcinki: 39 sezony:  
najbliższy odcinek: (zaplanowanych: 13)(USA) s3e1
najlepiej oceniony:s2e13 Mizumono  ocena: 8,8
najpopularniejszy:s1e1 Apéritif | obejrzało 3 005 osób
twórca:Bryan Fuller
gatunek:Kryminał, Thriller

Konsultant FBI zmaga się z umiejętnością analizy umysłów seryjnych morderców. Trafia pod opiekę dr. Hannibala Lectera, który pomaga mu poradzić sobie z przekleństwem, a także doradza w niektórych śledztwach.

Hannibal (2013)
OGLADAJ TERAZ>> IPLA

zdjęcia

(102)
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  
Hannibal - galeria zdjęć - filmweb  

obsada

(209) +
zobacz pełną obsadę
TODO javascript'em pokazac dla uprawnienia user.management

[drugi sezon] Will Graham (Hugh Dancy), oskarżony o zbrodnie popełnione przez Hannibala Lectera (Mads Mikkelsen), przebywa na zamkniętym oddziale szpitala psychiatrycznego. Will, który poznał już prawdziwe oblicze Hannibala, musi dowieść, że jest poczytalny, i przekonać najbliższe mu osoby o swojej niewinności. Jack Crawford (Laurence Fishburne) targany jest sprzecznymi uczuciami w stosunku do Willa – zastanawia się, czy jego protegowany rzeczywiście byłby zdolny zabijać z zimną krwią. W poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania Jack zwraca się do osoby, która zaskarbiła sobie jego zaufanie. Jest to Hannibal Lecter. Ponieważ Will przebywa w areszcie szpitalnym, Hannibal zostaje nowym konsultantem Jacka. Z jednej strony Hannibalem kieruje instynkt samozachowawczy, lecz z drugiej pragnie utrzymać kontakt z Willem, nawet wbrew zaleceniom swojej terapeutki, Bedelii du Maurier (Gillian Anderson). W tym sezonie śmiertelnie niebezpieczna gra, którą prowadzą bohaterowie, przyjmuje szokujący i niespodziewany obrót – teraz nic już nie będzie takie jak dawniej.

wiadomości

pozostałe informacje

muzyka:
Brian Reitzell
zdjęcia:
James Hawkinson , Karim Hussain
na podstawie:
Thomas Harris "Czerwony smok" (książka) (postacie) , David Fury "Czerwony smok" (materiały do scenariusza, historia) (więcej...)
studio:
  • AXN: Original X Production
  • Dino De Laurentiis Company
  • Gaumont International Television
więcej
kraj:
USA
inne tytuły:
(więcej...)
  • David Tennant brał udział w castingu do roli Hannibala. Bryan Fuller był pod dużym wrażeniem jego przesłuchania jednak mimo tego nie dał mu roli seryjnego mordercy. Postanowił jednak napisać dla niego rolę epizodyczną.
  • Rola Dr Bedelia Du Maurier została napisana dla dużo starszej kobiety z Angelą Lansbury w zamyśle. Kiedy Lansbury nie mogła przyjąć tej posady z powodu konfliktu w australijskiej produkcji "Driving Miss Daisy", rola został przepisana dla młodszej aktorki Gillian Anderson.
  • Bryan Fuller rozważał powierzenie roli Willa Grahama aktorowi Lee Pace'owi, zanim ostatecznie przypadła ona w udziale Hugh Dancy'emu. Mimo to Pace miał pojawić się gościnnie w pierwszym sezonie serialu, ale odmówił ze względu na obowiązki związane z wystawianiem sztuki na Broadwayu.

Zmartwychwstanie Kanibala

89%
autor: saint_k55

"Milczenie owiec" było przerażającym, acz pozytywnym zaskoczeniem dla takiego antyfana horrorów jak ja. ... czytaj dalej

dyskusja

(602 tematy)
tytułautorpostyostatnio pisał

Romans Hannibala

W jednym z wywiadów Mads powiedział, że grana przez Niego postać będzie miała nieoczekiwany romans - z kim według Was? Czy w ... czytaj dalej
937

Nowe wieści na temat trzeciego i CZWARTEGO (!) sezonu Hannibala

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
0
 

Nieścisłości w serialu.

Tak sobie analizuję pewne sprawy związane z pierwszą serią i dochodzę do wniosku, że niektóre rzeczy są bez sensu. Pierwsza ... czytaj dalej
Fed2012 Fed2012
ocena: 10
42

śmieszny węch

Hannibal powinien pracować na lotnisku zastępując psy. Obwąchiwałby ludzi i walizki i wykrywałby narkotyki i materiały wybuchowe. Mogliby ... czytaj dalej
Nimr Nimr
ocena: 8
0
 

Soundtrack - będzie wydawane

http://madsmikkelsennews.tumbl r.com/post/92622708335/lakesho re-records-to-release-soundtra ck-albums-for
jocisko jocisko
ocena: 10
0
 
Zobacz wiecej tematow

Dowiedz się więcej o

WTF:false,ads:true