PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 434
oceny
7,7 10 1 11434
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

Christopher Fitzgerald wcielający się w rolę Sonny'ego Shine'a powinien zostać uwzględniony bazie jako jeden z głównej obsady. w drugim sezonie jest go znacznie, znacznie więcej - Fitzgerald ma tutaj ogromne pole do popisu. absolutnie wymiata.

Medina Senghore - Amanda, ex żona Saxa - w drugim sezonie również błyszczy :))

ocenił(a) serial na 9
isobel

Sonny to moja ulubiona postać z serialu, poza tym jedna z głównych postaci, nie wiem czemu nikt go nie wstawił do obsady

ocenił(a) serial na 9
StrawberryRose

Głównej w sensie :> samemu się to chyba da zrobić, ale nie mam pojęcia jak

StrawberryRose

o tak, Sonny jest wprost genialny - w drugim sezonie po prostu czapki z głów. ale moją najbardziej ulubioną postacią jest jednak Nick Sax :)

niestety Christophera Fitzgeralda nie ma w głównej obsadzie ponieważ w 1 sezonie miał raczej gościnny występ a aktualizacje serialowych obsad na filmwebie są nie są robione na bieżąco, są powolne. faktycznie można to zrobić samemu i niby wiem w teorii jak, ale gorzej z praktyką.

ocenił(a) serial na 9
isobel

Może faktycznie w pierwszym sezonie za wiele go nie było, ale scena z castingu do "małpich gaci" to jest po prostu coś pięknego XDD Napiszę do znajomego z dużym stażem na filmwebie, może on będzie w stanie to ogarnąć :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones