PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 434
oceny
7,7 10 1 11434
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

A tak po krotce to głowy nie urywa a właściwie to urywa i to aż za bardzo. Pierwszy odcinek nie zachęca do oglądania kolejnych. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 9
dani22ci

Mlody jestes gowno wiesz...serial bardzo dobry fakt ze nie dla ludzi po szkolce niedzielnej

hatti69

Dziękuję. Jak na mężczyznę po 30 faktycznie czuję się młody. Jednakże gówniana i pozbawiona kultury jest Twoja wypowiedź. Serial nie jest nawet dobry. Nie wnosi nic poza ukazaniem degradacji ludzkiej osobowości przy uwidacznianiu krwawych scen.

ocenił(a) serial na 9
dani22ci

Jak czytam takie wypowiedzi, to jestem za zabraniem lub ograniczem dostepu do internetu...jakaś weryfikacja by się przydała. Naprawdę dobry, wciągający serial, może nie 10/10 ale 8 spokojnie, a tu przychodzi DANI i pisze, że "nie jest to nawet dobre". Ręce opadają...

Ekseption

Ekspetion nie musi korzystać z forum i nie będzie potrzeby zabrania czy też ograniczania dostępu do internetu. Widocznie jestem bardziej wymagający. W tej historii nic nie przyciąga gdyż brak tam głębszej fabuły. Brak drugiego dna. Momentów zwrotnych. Bohater jest monotonny. Po prostu przeraźliwie nudny i odpychający. Gdyby był odpychający swoją rolą to mielibyśmy do czynienia z arcydzielem. Ale odpycha zwyczajnym brakiem pomysłu na siebie. Mi ręce opadają gdy ktoś zachwyca się średnim poziomem aktorstwa i produkcji serialowych których jest cała masa.

ocenił(a) serial na 9
dani22ci

Po prostu nie rozumiesz tej konwencji. A w niej ten serial jest bardzo dobry. "Odpychajacy bohater" - rozumiem, ze masz zycie jak z żurnala i takie typy brzydzą:). Ta produkcja Cię po prostu przerosła.
Jak mowie - mozliwosc komentowania powinna byc jakos sankcjonowania.

Ekseption

Nie. Po prostu Ty nie potrafisz racjonalnie ocenić tego co oglądasz. Bohater jest jalowy przez co serial jest po prostu nudny. Nie rozumiesz mojego pojęcia odpychający. Bohater odpycha brakiem pomysłu na siebie. Nie tylko osobowością. Zaczynasz obrażać mnie bo nie potrafisz przedstawić racjonalnych argumentów. To nawet nie jest śmieszne...raczej żałosne. Ta produkcja ma niewiele do zaoferowania podobnie jak Ty do powiedzenia. Skoro możliwość komentowania powinna być sankcjonowania to radzę zacząć od siebie.

ocenił(a) serial na 9
dani22ci

Ale to nie moja wina, że masz skrzywione postrzeganie świata. Mogę je wyśmiać, a nawet "obrazić" (chociaż tego nie robię - jesteś nadwrażliwy).

Ja tłumacze to sobie tak: skoro nawet produkcje takie jak Indiana Jones, pierwotne Gwiezdne Wojny czy Powrót do przyszłości, które w swoich kategoriach są nie do obalenia, mają swoich "hejterów", to tym bardziej znajdą się tacy przy mniej kultowych produkcjach. Zawsze "coś komuś" nie będzie pasować. Przyczepi się taki do jednego elementu i będzie pieprzył, że produkcja jest słaba.
Nie, to nie jest słaby serial. Pogódź się z tym.

Ekseption

Twoja wina polega na tym że Ty w ogóle nie wyrażasz swojego postrzegania tego serialu. Nic nie możesz. Wysmiewanie czy obrazanie stawia Cie w roli chlystka. Nie jestem nadwrazliwy tylko mam swoja godność. Pogodz z krytyczna aczkolwiek prawidlowa ocena tej produkcji. Jesli jeden element serialu jest spieprzony to już obniża jego ocene. A tu spieprzona jest postac bohatera. "DROBIAZG" ten czyni serial co najwyzej srednim.

ocenił(a) serial na 8
dani22ci

Potwierdzam opinię adwersarza. Serial jest bardzo dobry, a jego siłą jest oryginalność, główny bohater nie musi szukać żadnego pomysłu na siebie, bo on właśnie dokładnie ma taki być z zewnątrz nieczułym badassem mającym wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu, ale w środku jednak człowiekiem mającym te same uczucia co zwykli ludzie, co uświadamia mu jego alter ego, czyli Happy! nakłaniając go do podjęcia się odszukania zaginionej dziewczynki. która normalnie tego zakapiora obchodziłaby tyle co zeszłoroczny śnieg. Reasumując obiektywnie mówiąc, że serial jest zły nie masz racji, on jest zły tylko dla Ciebie.

mr_oziu

Odpowiedź bardzo dobrze uargumentowana. Pochwalam. W końcu dyskusja na poziomie. Doceniłem i szanuje. Mi serial ani bohater nie odpowiadają. Może nie jest to aż tak zły serial ale rewelacji nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones