PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788999}

Happy!

7,7 11 425
ocen
7,7 10 1 11425
6,9 8
ocen krytyków
Happy
powrót do forum serialu Happy!

Cześć. Czytałem dużo dobrych opinii więc postanowiłem sprawdzić, i jakoś po dwóch odcinkach nie mam ochoty dalej oglądać. Serial nie jest zły i rozumiem dlaczego wielu osobom się podoba, natomiast zastanawiają mnie dwie rzeczy (i są one powodem dla którego zastopowałem oglądanie)

Ten humor który jest "nie na siłę". Wiele scen było fajnych i naprawdę śmiesznych, ale też w samym pierwszym odcinku trzy razy zdarzyło mi się powiedzieć do siebie na głos co za moment się wydarzy by "dośmieszyć" scenę i za każdym razem trafiłem.
Druga sprawa to ta brutalność, ok, lubię gdy w serialu się pojawia, może jedna czy dwie sceny na sezon by dodać wszystkiemu mocy. Ale non stop? Czym to się różni od wchodzenia na strony gdzie można przeglądać prawdziwe filmy gore? Na pewno tym, że te w serialu nie są prawdziwe... tyle że z dzisiejszymi efektami wyglądają całkiem realnie, może bez szczegółów. Więc ten przepych zaczyna trochę obrzydzać.

Oczywiście nie oceniam bo było by to nie fair bez obejrzenia całości albo chociaż większości.

ocenił(a) serial na 7
Arise92

Też tak miałem, zmusiłem się jednak do oglądania i nie żałuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones